Dwójka młodych rodziców z Argentyny, Mariela Vergagni i Diego Cores postanowiła otworzyć restauracje, do której z przyjemnością będą przychodzić zarówno dorośli jak i dzieci.

Do współpracy przy realizacji tego projektu zaproszono architekt Iris Cantante, której głównym zadaniem było pogodzenie świata dzieci i dorosłych przy jednoczesnym zachowaniu dobrej architektury i designu. Tak w rezultacie powstała kawiarnia Fiii Fun House w Buenos Aires.

Wnętrze składa się z dwóch poziomów. Na parterze mieści się sala główna, będąca jednocześnie restauracją i placem zabaw, góra natomiast przeznaczona została do organizacji imprez i spotkań zamkniętych. Meble zastosowane we wnętrzu przypominać mają świat  z dzieciństwa. Ciekawym  i oryginalnym pomysłem jest stworzenie 3 osobnych stref za pomocą drewnianych struktur przypominających chatki. W pierwszym umieszczono duży stół przy którym zasiąść mogą najstarsi, w kolejnym znajdziemy zabawki i strefę przeznaczoną dla najmłodszych gości restauracji w ostatnim natomiast stworzono przestrzeń dla nieco starszych dzieci, gdzie fajnym i pomysłowym rozwiązaniem było wykorzystanie krzeseł w postaci huśtawki. Całość dzięki jasnej kolorystyce i zastosowaniu wyłącznie naturalnych materiałów sprawia wrażenie miłego, rodzinnego i przytulnego miejsca.