fot. Bartosz Modelski / FLUSS. Creative works.

Polska marka Gajda Fashion i rewelacyjna sesja na Lazurowym Wybrzeżu

Za marką Gajda Fashion stoi projektant Piotr Gajda. Do tej pory przygotował on kilkanaście kolekcji, skierowanych do pań jak i do panów. Nam szczególnie spodobała się sesja, którą dla marki wykonano w Cannes na południu Francji.

Twórca marki Gajda Fashion w swojej pracy wykorzystuje wyłącznie tkaniny wysokiej jakości: wełnę, satynę, szyfon, muślin, jedwab oraz kaszmir. Jego ubrania wykończone są charakterystycznymi detalami. Nietypowe kroje ubrań często podkreślają sylwetkę osób, które je noszą. Każde zaprojektowane przez Piotra Gajdę ubranie jest niepowtarzalne i charakterne.

Sesję zdjęciową w Cannes wykonał fotograf Bartosz Modelski (FLUSS. Creative works.). Powstała ona na luksusowych jachtach, które produkowane są w Polsce.

Galeon Yachts to firma działająca pod Gdańskiem. Galeon zajmuje się produkcją jachtów, które powstają dla indywidualnych odbiorców. W swoim dorobku ma wiele modeli, które charakteryzuje dbałość o detale i innowacyjna technologia. Z kolei dobry design jachtów sprawia, że te stały się doskonałym partnerem dla modelek i modeli podczas sesji zdjęciowej. Co powstało z tej współpracy? Zobaczcie sami:

Gajda Fashion Collection & Galeon Yachts / Cannes

Zdjęcia: Bartosz Modelski / FLUSS. Creative works.

Makijaż: Karolina Ptach

Modele: Martyna & Tereza / NEVA Models