Gdański Harward. Stara kamienica zmieni się w akademik!

Gdański Harward obejmuje modernizację starego akademika w nowoczesne mikroapartamenty z własnymi łazienkami i aneksami kuchennymi. W nowoczesnym akademiku powstało 60 lokali o powierzchniach od 12 m² do 23 m². Akademik otwarty dla studentów zostanie w lutym bieżącego roku! 

W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się dwie uczelnie – Politechnika Gdańska oraz Gdański Uniwersytet Medyczny, gdzie studiuje ponad 30 000 studentów. Lokalizacja zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich atrakcji miasta i wygodny dojazd do restauracji, klubów czy plaży.

Zabytkowa bryła budynku, która łączy się z funkcjonalną nowoczesnością i współczesnymi elementami architektury, przestronne pomieszczenia i eleganckie duże okna czynią miejsce niepowtarzalnym i zapewniają mieszkańcom wyjątkową atmosferę. Bezpieczeństwo i spokój zapewnia całodobowa ochrona i monitoring, każdy ze studenckich apartamentów jest również wyposażony we własny domofon
– komentuje Paulina Bauer, Dyrektor Biura Zarządzania Nieruchomościami Metropolitan Investment S.A.

Jakie ceny za wynajem pokoi w Gdańskim Harwardzie?
Są uzależnione od wielu czynników; powierzchni lokalu, położenia, nasłonecznienia itp. Dla przykładu: za pokój o pow. od 13 m kwadr. (z pełnymi udogodnieniami) trzeba będzie zapłacić 1200 zł miesięcznie; za mikro apartament dla dwóch osób o pow. od 16 do 23 m kwadr. – 1650 zł/ miesięcznie.  Za realizację inwestycji odpowiada Metropolitan Investment.

źródło: https://metropolitaninvestment.pl