Nowa kampania reklamowa GERRY WEBER wiosna/lato 2016

Oto atmosfera pełna spokoju i odprężenia w odlotowej rezydencji w północno-wschodnim Los Angeles: w tym sprzyjającym relaksowi otoczeniu fotograf o międzynarodowej sławie, Paul Empson wykonał zdjęcia duńskiej topmodelce Marii Gregersen do kampanii Wiosna/Lato 2016.

Los Angeles to jedno z najmodniejszych miast świata. Fotograf Paul Empson przedstawia topmodelkę Tatianę Pajkovic na tle imponującej panoramy Los Angeles i legendarnych Wzgórz Hollywood, pokazując wybrane stylizacje z kolekcji Wiosna/Lato 2016.

Kobiecy wygląd i proste kroje oddają miejską lekkość nowej kolekcji wraz z zapierającym dech w piersiach widokiem na Los Angeles. Kobiecość idzie w parze z elegancją w tym czystym i spokojnym otoczeniu, choć gwar miasta jest nieustannie obecny. W ten sposób GERRY WEBER COLLECTION celebruje nowoczesny styl życia i wprowadza nas w letni nastrój dzięki kluczowym stylizacjom, które zapadają w pamięć.

Uzupełniające się wzajemnie nieformalny indywidualizm i kobiecy urok, które wyznaczają kierunek kolekcji, zostały doskonale wyeksponowane w sesji zdjęciowej.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły