Śniadanie to według wielu najważniejszy i najsmaczniejszy posiłek w ciągu dnia. Wie o tym każdy, jednak nie każdy potrafi przekonać do tego dzieci. Z pomocą przychodzi pomysł od amerykańskiej pracowni Waffle Wow, która stworzyła gofry jak klocki LEGO, z których możesz dosłownie zbudować swoje wymarzone śniadanie.

Gofry jak klocki LEGO od Waffle Wow to nic innego jak specjalnie zaprojektowana gofrownica, która została wyposażona w foremki, które kształtem przypominają kultowe duńskie klocki. Dzięki ich specyficznym kształtom, gofry można łączyć, nakładać na siebie i dopaowywać w taki sposób, by stworzyć kreatywne śniadanie dla całej rodziny.

Gofrowe klocki, dzięki swoim trzem różnym kształtom i wymiarom pozwalają na zbudowanie gofrowych domków, samochodów, samolotów lub innych wymarzonych kształtów, które zachęcą dzieci do porannego posiłku. Autorzy projektu zachęcają rownież do rozwijaniu swoich gofrowych budowli używając owoców i warzywa, które dodane w pomysłowy sposób, będą zdrowym dodatkiem do śniadania. Projektanci z Waffle Wow w zaledwie kilka tygodni uzbierali niemal 200.000 dolarów na platformie Kickstarter, które pomogą im rozpocząć produkcję tych nietypowych gofrownic. 

Czytaj też: Gadżety | Ciekawostki | Kuchnia | Technologia | LEGO

 

źródło: https://www.kickstarter.com/projects/594005125/the-worlds-first-building-brick-waffle-maker?ref=project_link