Model Peter

Gorąco? Sięgnij po designerski wentylator

Każdego roku temperatura latem jest coraz bardziej dokuczliwa. W walce z wysoką temperaturą pomagają urządzenia, które poprawiają jakość powietrza. Na szczęście nie jesteśmy już skazani na standardowe i kiepskiej jakości wentylatory o kiepskich walorach estetycznych. Szwajcarska firma Stadler Form produkuje urządzenia, które nie tylko przynoszą uczucie ochłody, ale też świetnie zdobią wnętrza.

Przy temperaturze przekraczającej 30 stopni Celsjusza oraz pełnym słońcu, należy pamiętać o ciągłym nawadnianiu organizmu. Przy jeszcze wyższych temperaturach najlepiej unikać spacerów w godzinach południowych i wietrzyć całe mieszkanie nocą, kiedy temperatura jest najniższa. W ciągu dnia z pomocą przychodzą wentylatory. Szwajcarska marka Stadler Form w swojej ofercie ma urządzenia, które przynoszą ulgę i wyróżniają się designem.

Najnowsze urządzenia w ofercie to modele Peter oraz Tim. Peter to wentylator kolumnowy, który zapewnia przyjemny przepływ powietrza w pomieszczeniu. Posiada trzy zakresy prędkości pracy. Producent wyposażył go w tryb o nazwie „Naturalna bryza”, który symuluje naturalne podmuchy wiatru. Urządzenie posiada elektroniczny timer, który pozwala na dostosowanie czasu, po jakim wentylator samoczynnie się wyłączy. Dlatego z powodzeniem może stać w sypialni.

Model Peter jest smukły i elegancki. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czerni oraz bieli. Obsługuje się go za pomocą ekranu dotykowego lub pilota. Ten model pozwala również oczyszczać powietrze. Zamontowany filtr można myć pod bieżącą wodą i w ten sposób zmniejszyć ilość kurzu unoszącą się w powietrzu.

Drugi z nowych modeli to Tim. Powstał z myślą o osobach, które często podróżują. Wentylator Tim może być zasilany przez zwykłe gniazdo USB w laptopie! Mimo niewielkich rozmiarów Tim jest bardzo wydajny, a powerbank załączony do urządzenia pozwoli na podładowanie innych urządzeń.

Tim wyposażony jest w bezstopniowe, płynne ustawanie prędkości co pozwala dostosować jego pracę do własnych potrzeb – od bardzo delikatnego podmuchu po bardzo silny wiatr. Konstrukcja wentylatora – obrotowy i jednocześnie pochylany pierścień wentylatora, pozwala na skierowanie strumienia powietrza pod każdym kątem. Urządzenie dostępne jest do wyboru w kolorze czarnym lub białym. 

Marka Stadler Form posiada w swojej ofercie również inne modele wentylatorów, jak Q, Otto w bambusowej obudowie. Wybraliśmy kilka modeli, które spodobały nam się najbardziej:

źródło: Stadler Form

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły