Hotel Bristol w jazzowym stylu. Legendarny hotel zaprasza na bezpłatne koncerty.

W jesienno-zimowym sezonie Hotel Bristol, Warsaw oferuje jedyne w swoim rodzaju podróże muzyczne w głąb jazz’owych lat 50. i 60. W majestatycznych wnętrzach Baru Kolumnowego, codziennie od środy do soboty, odbywają się kameralne występy Donalda Canwooda – muzyka jazz’owego, który będzie gościł w warszawskim hotelu do połowy grudnia 2019 roku.

Donald Canwood to profesjonalny muzyk, kompozytor i producent mieszkający na co dzień we Frankfurcie. Po zakończeniu studiów na wydziale muzyki klasycznej w Curacao i w Holandii, wyruszył do Wenezueli, gdzie z sukcesami koncertował przed lokalną widownią. Po powrocie do Niemiec założył swój nowy zespół „NewNote”. Donald Canwood występuje zarówno solo, jak i z zespołem.

W Barze Kolumnowym w Hotelu Bristol, Warsaw, Donald Canwood współtworzy niezwykle klimatyczne wieczory z muzyką na żywo. Łącząc rytmiczną grę na fortepianie ze śpiewem i akompaniamentem oryginalnych instrumentów z różnych zakątków świata, artysta prezentuje jazz’owe klasyki w ciekawych, współczesnych aranżacjach. Niezwykłe pokłady energii płynące z jego głosu i osobowości są bez wątpienia warte zobaczenia i przeżycia. Koncerty odbywają się co tydzień, od środy do soboty w godzinach 20:00 – 01:00. Wstęp bezpłatny.


O BARZE KOLUMNOWYM

W Warszawie często mówi się, że Bar Kolumnowy to instytucja. Rzeczywiście, to arcydzieło Art Nouveau stanowi wyjątkowe miejsce na mapie miasta. Zjawiskowe wnętrze zostało odnowione z szacunkiem dla historycznego wystroju z początku XX wieku i dostosowane do współczesnych potrzeb.

Nastrój tego wyjątkowego wnętrza nie byłby pełny bez uzupełniających go dźwięków fortepianu iwyjątkowo szerokiego asortymentu napojów alkoholowych. Tutaj, w sercu miasta, goście mogą świętować najważniejsze wydarzenia w swoim życiu lub po prostu przyjemnie spędzać czas przy wybornych koktajlach i pysznych przekąskach.