IKEA wkracza z kolekcją świąteczną. Boże Narodzenie będzie pełne ciepła. 

Choć jest jeszcze październik, sklepy już przygotowują się świąteczny sezon. Nie inaczej jest w przypadku szwedzkiej marki IKEA, która po raz kolejny wypuściła swoja bożonarodzeniową kolekcję. 

Tegoroczna edycja świąteczna IKEA jest inna niż wszystkie.

Po pierwsze dlatego, że inspiracją do jej powstania był surowy klimat Islandii. Szare i białe drewno, skały, mchy i ciepłe koce. Właśnie to znajdziecie w najnowszej kolekcji szwedzkiego giganta.

Jednak najważniejszą ideą, stojącą za nową kolekcją jest nadanie świąt jeszcze bardziej rodzinnego charakteru, o którym wspomina Małgorzata Jezierska, Specjalista ds. PR:

Tegoroczna kolekcja zachęca do tego, by w wyjątkowy sposób dzielić się świąteczną miłością. Przygotowanie domu na święta poprzez zawieszenie oświetlenia w oknie już 1 grudnia to typowo szwedzki sposób na podkreślenie ciepłej atmosfery. Dawanie prezentów sprawia nam dużą radość, która może być jeszcze większa, jeśli nadamy im więcej osobistego charakteru. Doskonale w tej roli sprawdzą się pomysłowo zapakowane własnoręczne wypieki

Wśród produktów znajdziecie między innymi ozdoby, opakowania, tekstylia, zastawę stołową, oświetlenie, koce, meble, a także jedzenie i napoje. Jednym słowem, bogato!

W polskich sklepach kolekcja pojawi się wraz z początkiem listopada.

[foogallery id=”41175″]