Kolejna świetna akcja zachęcająca do adoptowania zwierzaków ze schroniska. Tym razem do zabawy włącza się Browar Inne Beczki, który na etykietach piw zamieścił wizerunki psów z „Przytuliska u Wandy” oraz „Przytuliska w Przyborówku i Ruścu”, które szukają nowego domu.

Akcja rozpoczęła się na początku grudnia. W ramach inicjatywy Browar Inne Beczki wypuścił limitowaną serię butelek z etykietami, na których zagościły wizerunki psów z   „Przytuliska u Wandy” oraz „Przytuliska w Przyborówku i Ruścu” . Dodatkowo organizatorzy zapewniają, że od każdej sprzedanej butelki przeleją złotówkę na akcję Psu na Budę, która ma na celu remontowanie, ocieplanie i budowanie nowych bud dla psów mieszkających w schroniskach i przytuliskach. W akcji swój udział już potwierdziły warszawskie lokale Cuda na Kiju – multitap bar, Kulturalna, Plan B, Klub Komediowy, Barka Wisława, Oleandrów 3. Akcja inspirowana jest podobnymi pomysłami z Europy i USA. 

Przypomnijmy, że to nie pierwsza tego typu akcja organizowana w ostatnim czasie. Niedawno opisywaliśmy akcję krakowskiej kawiarni Forum Przestrzenie, która ozdobiła lemoniady etykietami, na których również widnieją wizerunki bezdomnych psów. Jak mówią sami organizatorzy, akcja „ma łączyć w pary”! 

Krakowska kawiarnia sprzedaje lemoniady z wizerunkami psów do adopcji. 

źródło: Facebook / Browar Inne Beczki