Inne Beczki zachęcają do adopcji. Na butelkach psiaki szukające domów. 

Kolejna świetna akcja zachęcająca do adoptowania zwierzaków ze schroniska. Tym razem do zabawy włącza się Browar Inne Beczki, który na etykietach piw zamieścił wizerunki psów z „Przytuliska u Wandy” oraz „Przytuliska w Przyborówku i Ruścu”, które szukają nowego domu.

Akcja rozpoczęła się na początku grudnia. W ramach inicjatywy Browar Inne Beczki wypuścił limitowaną serię butelek z etykietami, na których zagościły wizerunki psów z   „Przytuliska u Wandy” oraz „Przytuliska w Przyborówku i Ruścu” . Dodatkowo organizatorzy zapewniają, że od każdej sprzedanej butelki przeleją złotówkę na akcję Psu na Budę, która ma na celu remontowanie, ocieplanie i budowanie nowych bud dla psów mieszkających w schroniskach i przytuliskach. W akcji swój udział już potwierdziły warszawskie lokale Cuda na Kiju – multitap bar, Kulturalna, Plan B, Klub Komediowy, Barka Wisława, Oleandrów 3. Akcja inspirowana jest podobnymi pomysłami z Europy i USA. 


Przypomnijmy, że to nie pierwsza tego typu akcja organizowana w ostatnim czasie. Niedawno opisywaliśmy akcję krakowskiej kawiarni Forum Przestrzenie, która ozdobiła lemoniady etykietami, na których również widnieją wizerunki bezdomnych psów. Jak mówią sami organizatorzy, akcja „ma łączyć w pary”! 

Krakowska kawiarnia sprzedaje lemoniady z wizerunkami psów do adopcji. 

źródło: Facebook / Browar Inne Beczki