Internorm partnerem magazynu whiteMAD

Miło mi poinformować, że firma Internorm została partnerem serwisu whiteMAD.pl. W ramach współpracy będziemy pokazywać najlepsze realizacje architektoniczne, w których wykorzystano okna i drzwi Internorm.

Internorm jest rodzinną firmą, która powstała 90 lat temu w Austrii. Dziś Internorm jest dużym, międzynarodowym producentem, który na rynek dostarczył już blisko 30 milionów okien i drzwi. W najbliższych tygodniach na łamach serwisu whiteMAD.pl będziecie mogli znaleźć artykuły poświęcone wybranym realizacjom. To wyjątkowe budynki, w których wykorzystano okna i drzwi Internorm.

Wyboru tematów, o których będziemy pisać dokona redakcja magazynu whiteMAD. Chcemy pokazać wam wyjątkowe domy jednorodzinne, które zostały zaprojektowane tak, aby do wnętrza wpuszczać maksymalnie dużo naturalnego światła, a domownikom zapewniać najlepsze widoki na okolicę. W naszych artykułach poznacie różne modele okien i dowiecie się, które z nich najlepiej wybrać do nowoczesnych budynków jednorodzinnych. Będziemy też pokazywać okna cechujące się wysoką efektownością energetyczną, takie okna dają właścicielom realne oszczędności.


Partnerstwo z Internorm jest dla nas ważnym wydarzeniem. W ten sposób będziemy mogli wykorzystać redakcyjne możliwości dostarczając czytelnikom wysokiej jakości treści. Możecie być spokojni i liczyć na unikalne publikacje, których nie znajdziecie w innych branżowych serwisach. Postaramy się, by powstałe treści były atrakcyjne i cenne zwłaszcza dla architektów oraz osób, które planują budowę swoich wymarzonych domów.

Artykuły powstałe w ramach partnerstwa oznaczymy hasłem “Artykuł został przygotowany we współpracy z Internorm”. Partnerstwo Internorm oraz magazynu whiteMAD będzie trwać rok.

źródło zdjęć: Internorm