iPhone 7 RED – nowość od Apple. Jednak największą zaletą nie jest kolor!

Kolorystyka kultowych telefonów z logiem nadgryzionego jabłka jest znana niemal wszystkim. Szarość, biel, czerń, od niedawna złoty, różowy, a także … czerwony. Ten ostatni niesie ze sobą jednak więcej niż oryginalny kolor.

Apple od lat wspiera fundacje i akcje charytatywne. Od niedawna do oferty Giganta z Cupertino wszedł najnowszy model smartfona iPhone 7 oraz 7 Plus w czerwonych barwach. Jednak to nie kolor świadczy o zaletach. Wielkim plusem jest to, że część zysków ze sprzedaży zostanie przekazana na walkę z HIV/AIDS. Jak wynika z informacji n stronie Apple, firma już od 10 lat wspiera programy zwalczające HIV i AIDS.

W ramach współpracy z inicjatywą (RED) od 10 lat wspieramy programy walki z HIV/AIDS. Finansujemy doradztwo, badania, a przede wszystkim leki, które zapobiegają przenoszeniu zakażenia HIV z matki na dziecko. Dzięki sprzedaży produktów (RED) zebraliśmy na ten cel już ponad 130 mln USD.
A teraz przedstawiamy iPhone’a 7 (PRODUCT)RED™ Special Edition. Z każdym zakupem moment narodzin pierwszego pokolenia wolnego od AIDS jest o krok bliżej.

Pomysł naszym zdaniem świetny. Kup Product(RED), podaruj życie!

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły