IQOS 3 Multi: podgrzewaj bez konieczności częstego ładowania

System podgrzewania tytoniu IQOS to jedno z lepiej zaprojektowanych tego typu urządzeń. Projektanci zwracają tutaj uwagę na każdy detal. W ramach ostatniej premiery poznaliśmy dwa nowe modele. Pierwszym był IQOS 3, o którym pisaliśmy tutaj. Kolejny to IQOS 3 MULTI. Sprawdziliśmy, czym wyróżnia się nowy model.

IQOS 3 Multi różni się od wcześniejszych urządzeń z rodziny IQOS. Główną różnicą jest możliwość podgrzania 10 wkładów tytoniowych bez konieczności wykonania przerw na ładowanie. Projektantom udało się to osiągnąć dzięki zintegrowaniu przenośnej ładowarki z podgrzewaczem. W ten sposób powstała alternatywa dla pełnoletnich palaczy tradycyjnego tytoniu, którzy żyją w ciągłym ruchu.

Jednoczęściowy IQOS 3 Multi idealnie mieści się w kieszeni. Jest też lżejszy w porównaniu do wcześniejszych wersji. Po dziesięciu podgrzaniach wkładów Heets wystarczy podłączyć podgrzewacz do ładowarki. W sumie dostępne są cztery wersje kolorystyczne: ciepła biel, aksamitna szarość, gwiezdny błękit i olśniewające złoto. Dodatkowo można dopasować gadżet do własnego stylu, dzięki dostępnym akcesoriom: nakładkom, pokrowcom i kolorowym etui.

Urządzenie wykonane zostało z miękkiego w dotyku tworzywa. Konstrukcja została opracowana tak, aby do wnętrza nie dostał się pył i kurz. Udało się to osiągnąć dzięki specjalnemu zamknięciu, które aktywuje się w chwili wyjęcia wkładu Heets z urządzenia.

Nowością jest także uniwersalny port USB-C, który służy do ładowania. O wygodzie użycia takiego portu przekonał się chyba każdy jego użytkownik. Port USB-C jest symetryczny, dlatego każda próba podłączenia ładowarki do urządzenia kończy się sukcesem.

IQOS 3 Multi to urządzenie, które nie jest obojętne dla zdrowia. Producent tutaj niczego nie ukrywa. Jego zaletą jest to, że stanowi on ciekawą alternatywę dla pełnoletnich palaczy tradycyjnego tytoniu. System IQOS podgrzewa tytoń bez spalania go i wytwarza przy tym aerozol zawierający nikotynę. Dzięki temu udało się zredukować ilość szkodliwych substancji średnio o 90-95 procent. Oznacza to mniej zapachu na dłoniach, włosach, ubraniach i w pomieszczeniach.

Gadżet przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Obecnie kosztuje 420 zł i można go zamówić na stronie producenta www.pl.iqos.com.

fot. materiały prasowe PMI