W spotkaniu uczestniczyła Joanna Marciniak-Wróblewska prowadząca na YouTube kanał Green Canoe

Jak dobrze urządzać wnętrza? Arbiton podpowiada

Wiosną ruszył cykl spotkań “Panele winylowe w projektowaniu wnętrz”. Wydarzenie organizuje Arbiton, marka podłóg i akcesoriów podłogowych we współpracy z siecią Bel-Pol. W ramach całego wydarzenia zorganizowanych będzie osiem spotkań w całej Polsce.

Spotkania skierowane są do architektów i architektów wnętrz, ale nie tylko! Wydarzenie ma charakter otwarty i uczestniczyć w nich może każdy fan dobrego wzornictwa. Udział w spotkaniu jest dobrą okazją do poznania trendów w branży. Eksperci opowiadają o nowościach produktowych, właściwościach paneli Arbiton oraz korzyściach wynikających z wykorzystywania takich paneli.

Pierwsze spotkanie zorganizowane było w Lublinie i dotyczyło paneli winylowych odpowiednich do ogrzewania podłóg. Drugie odbyło się 25 kwietnia w Gdańsku – głównym tematem spotkania były panele o kultowym wzorze jodełki. Trzecią miejscowością były Bielany Wrocławskie, gdzie eksperci opowiadali o wykorzystaniu paneli winylowych w łazienkach. Uczestnicy dowiedzieli się, które panele winylowe wybrać, aby były bezpieczne w przestrzeniach narażonych na wilgoć.

Za każdym razem w spotkaniach udział bierze Joanna Marciniak-Wróblewska prowadząca na YouTube kanał Green Canoe poświęcony wnętrzom. Green Canoe na YouTube śledzi ponad 120 tysięcy osób, a jej filmy mają setki tysięcy wyświetleń. Niedawno na jej kanele opublikowany został film będący relacją z pierwszej odsłony wydarzenia. Joanna Marciniak-Wróblewska rozmawia z architektką Agnieszką Hundert-Wawrzyniak z pracowni Studio 74 oraz doradcą technicznym marki Arbiton – Łukaszem Dudzikiem, tematem ich rozmowy jest zastosowanie paneli winylowych przy ogrzewaniu podłogowym. Jakie płyną korzyści z takiego rozwiązania? Wideo publikujemy niżej.

Kolejne spotkanie z cyklu “Panele winylowe w projektowaniu wnętrz” odbędzie się 3 czerwca w Tychach.


PS marka Arbiton i Bel-Pol ogłosiły konkurs dla projektantów wnętrz. Zadaniem konkursowym jest stworzenie projektu aranżacji dowolnego wnętrza, z uwzględnieniem co najmniej jednego produktu marki Arbiton. Zgłoszenia można przesyłać do końca października 2022 roku. Informację o konkursie oraz regulamin można znaleźć na stronie klikając TUTAJ.

Tychy – 3 czerwca 2022, “Panele winylowe na dużej powierzchni”
Warszawa – 16 września, “Panele winylowe na schody”
Łódź – 19 września, “Panele winylowe w kuchni”
Bielsko-Biała – 3 października, “Panele winylowe montowane na płytki”
Poznań – październik, “Panele winylowe na ścianę”

Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym cyklu spotkań Arbiton dla architektów.

Czytaj też: Wydarzenia  | Architekt | Drewno | Wnętrza | whiteMAD na Instagramieźródło: Arbiton, Bel-Pol

Artykuł przygotowałem we współpracy z firmą Decora.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły