Architekt, rysownik oraz z zamiłowania fotograf. W swoich pracach skupia się na architekturze i krajobrazie, co umiejętnie łączy z pracą zawodową. Magda jest osobą silnie związaną z Polską. Pochodzi z Mazowsza, studiuje na Lubelszczyźnie, a od roku zaangażowana jest w działania artystyczne w stolicy Dolnego Śląska.

Studia to dla niej czas na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności. Odbyła praktyki zagraniczne w biurach architektonicznych w Monachium oraz w Wiedniu i studiowała na Uniwersytecie Technicznym w Dreźnie w ramach wymiany studenckiej. W ostatnim czasie włączyła się w organizacje wydarzeń architektonicznych, m.in Dolnośląski Festiwal Architektury, plener malarsko-rysunkowy dla architektów i studentów architektury Archikamp oraz największej konferencji o przedsiębiorczości projektantów na Lubelszczyźnie – Lubelski Wzór.

Aparat to podstawowy bagaż, zdjęcia są zapiskiem niezwykłych momentów i wrażeń, którymi dzieli się z rodziną i przyjaciółmi. Sama też lubię wracać do wspomnień, otwierać albumy przesiąknięte historią sentymentalnie wyrytą w pamięci

Nigdy nie opuszcza ją optymizm i chęć do kreatywnej pracy z innymi ludźmi.

Przy dobrej organizacji można zrealizować wiele planów, które wydają się z początku niewykonalne – dodaje Magdalena Piskor.

Miejsce wystawy: CAFE MARI, ul. Artura Grottgera 8, Lublin
Wernisaż wystawy: 18.06.216 r. godz. 19:00