Jest superwygodne. Krzesło gamingowe XiliumG od marki Nowy Styl

XiliumG to krzesło zaprojektowane z myślą o komforcie graczy. Jego design powinien docenić każdy fan e-sportu, jednak mebel z powodzeniem spodoba się każdemu, kto przed komputerem spędza długie godziny.

Wydarzenia e-sportowe z każdym rokiem zyskują popularność, przyciągają nie tylko tysiące fanów, ale i firmy, które widzą w tym szansę na promocję swoich produktów. Wydarzenia e-sportowe organizowane są pod dachami stadionów, hali widowiskowych i innych przestrzeni określanych mianem e-sport ready. W starszych budynkach unowocześnianie jest wyposażenie, a nowe obiekty są projektowane w taki sposób, aby móc obsłużyć profesjonalne wydarzenia e-sportowe.

Nowy Styl już od 30 lat pomaga urządzać przestrzenie biurowe, aby były wygodnym i zdrowym miejscem pracy. Marka Forum by Nowy Styl wyposaża w siedziska stadiony, sale audytoryjne i obiekty użyteczności publicznej.

Jesteśmy tam, gdzie są emocje. Obserwujemy nieustannie rosnący sektor gamingowy, dlatego stworzyliśmy rozwiązanie, które odpowie na potrzeby najbardziej wymagających graczy, zarówno na szczeblu amatorskim, jak i profesjonalnym – czytamy w komunikacie marki Nowy Styl o premierze XiliumG .

Ta idea przyświecała projektantom stojącym za powstaniem XiliumG – krzesła gamingowego, które potrafi dopasować się do gracza, zadbać o ergonomię i wygodę podczas długiej rozgrywki. Krzesło powstało z myślą o turniejach e-sportowych, ale też do użytku w przestrzeniach gamingowych aren e-sport ready.

Ogromnym atutem krzesła jest możliwość dopasowania się pod gracza. XiliumG pozwala zmieniać wysokość siedziska i oparcia, ale też można w nim regulować wysokość i kąt nachylenia zagłówka, głębokość siedziska, szerokość ustawienia podłokietników oraz siłę oporu oparcia krzesła. Dodatkowo jego podłokietniki mogą przesuwać się w przód oraz tył – obracają się też o 360 stopni.


Krzesło XiliumG dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych – niebieskiej oraz czerwonej. Jego zaawansowane mechanizmy pozwalają dostosować mebel pod konkretnego gracza. Opcje regulacji XiliumG sprawiają, że krzesło może rosnąć lub maleć. Podłokietniki można rozsuwać na boki, tworząc więcej przestrzeni dla użytkownika. Dzięki temu z krzesła gamingowego mogą korzystać osoby w różnym wieku, z różną wagą czy posturą ciała.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie nowystyl.com.

źródło: Nowy Styl

Czytaj też: Meble | Detal | Gadżety | Minimalizm | whiteMAD na Instagramie

Artykuł został przygotowany we współpracy z firmą Nowy Styl.