Jubileuszowa kolekcja od polskiej marki Mokobelle

Znana polska marka biżuterii, z okazji swojego 10-lecia przygotowała niezwykłą jubileuszową kolekcję. Inspiracją do jej powstania było dziesięć najpopularniejszych motywów, które pojawiały się w biżuterii Mokobelle w ciągu ostatnich lat. Kolekcja została zaprezentowana 10 czerwca podczas urodzinowego eventu w nowoczesnych wnętrzach Elektrowni Powiśle, gdzie znajduje się jeden z salonów marki.

Mokobelle było jednym z prekursorów stylu boho na polskim rynku biżuterii modowej. Od początku marka stawiała na najwyższą jakość wykonania i autorski design. Biżuteria tworzona jest ręcznie przez zespół projektantek i polskich jubilerów, z wykorzystaniem tradycyjnych technik rzemiosła artystycznego. Do jej wyrobu używane są wyłącznie szlachetne metale: czyste i pozłacane srebro oraz wszelkiego rodzaju naturalne i półszlachetne kamienie.


Czego mogą spodziewać się klienci w urodzinowej kolekcji? Nowej odsłony najpopularniejszych wzorów, którymi marka podbiła serca swoich licznych fanów. Między innymi kultowych Mokobelek – bransoletek z półszlachetnych kamieni z zawieszkami, spektakularnych kolczyków w wersji maxi z różnokolorowymi chwostami oraz bestsellerowych naszyjników z nowym wzorem rozety Mokobelle, która jest motywem przewodnim jubileuszowej linii. Symbol graficzny marki pojawia się w nowej wersji w kilku rodzajach naszyjników i bransoletek. W kolekcji zachwycają również zjawiskowe, ręcznie wykonane naszyjniki z pereł oraz efektowne zestawy bransoletek z pozłacanego srebra, onyksów i labradorytów, które od lat są znakiem rozpoznawczym marki. Nie mogło także zabraknąć motywów czaszki i pióra, które powróciły w spektakularnym modelu w glam-rockowym stylu.

W roku swojego jubileuszu marka zaprezentowała również odświeżone graficznie logo wzbogacone o bardzo istotny przekaz – Art of Emotions – nawiązujący do połączenia sztuki i pięknych emocji, które od lat wzbudza biżuteria Mokobelle.

Dziesiąte urodziny marki stały się również inspiracją do powstania dwóch sesji zdjęciowych. W pierwszej – autorstwa Patrycji Woy – modelkami są właścicielki wraz z kobiecym zespołem Mokobelle. Druga sesja to piękna prezentacja jubileuszowej kolekcji w obiektywie Patrycji Płanik.

Kolekcję jubileuszową oraz pozostałe kolekcje znajdziecie w sklepie online oraz salonach marki przy ul. Mokotowskiej 54 i w Elektrowni Powiśle przy ul. Dobrej 42.

Zobacz również: Biżuteria | Kolekcja | Moda | Projektant | Butik

 

 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły