Kamil Stoch w roli modela. Nowa kolekcja 4F dla kibiców

Najnowsza linia 100CH X 4F powstała z miłości do natury, zimy i gór, które wywołując zarówno dreszcz emocji jak i zapewniając wewnętrzny spokój zainspirowały Kamila do jej współtworzenia. 

Ubrania z kolekcji nawiązują do ulubionej kolorystyki Kamila, który postanowił projekt ten zadedykować wszystkim kibicom skoków narciarskich jak i tym, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas i chcą trenować – profesjonalnie bądź amatorsko.

Kolekcje chciałbym zadedykować przede wszystkim kibicom skoków narciarskich ale i wszystkim tym, którzy chcą aktywnie spędzać wolny czas, chcą trenować – profesjonalnie bądź amatorsko. Liczę że ubrania z tej kolekcji będą im w tym pomagać i dołożyłem starań aby czuli się w nich dobrze i dobrze wyglądali – powiedział skoczek narciarski.

Kamil stawia na różnorodność. W jego szafie można odnaleźć sporą ilość tzw. „strojów służbowych”, w których reprezentuje nasz kraj, ale również eleganckie i modne ubrania, które podkreślają jego styl. Wisienką na torcie są góralskie stroje obrazujące jego wielką miłość do gór i kultury góralskiej.

Produkty z kolekcji 100CH x 4F są zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania. Na jednym z t-shirtów oraz podszewce kurtki puchowej znajdziemy nadruk przedstawiający obrysowane sylwetki Kamila podczas wykonywania skoków. Logotyp na kurtce puchowej został wykonany techniką nadruku odblaskowego, co zapewnia widoczność po zmroku.

Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży od 5 listopada. Dwa dni później trafi do sklepów stacjonarnych 4F.