fot. Sonia Szóstak

Kolekcja marki Pan Tu Nie Stał z kapitalną sesją w polskich górach

Ostatnia kolekcja polskiej marki Pan Tu Nie Stał była promowana serią pięknych zdjęć. Fotografie to dzieło Sonii Szóstak, która z aparatem, oraz z modelkami i modelami udała się w góry.

W serii “Na szlaku” znajdują się propozycje ubrań przeznaczone dla amatorów wypraw górskich, ale też eksploratorów miejskich szlaków. Na kolekcję składają się dzianinowe grube bluzy, sztruksowe spodnie, koszule i tuniki z bawełnianych kraciastych flanel w unikatowych kolorach, grubo dziane ciepłe czapy, a także kurtki zimowe z lekkim podszewkami- idealne na deszcz oraz zimową aurę.

Cała kolekcja opatrzona została drukami zainspirowanymi fauną i florą polskich gór, a także charakterystycznymi dla szlaków miejscami. W deseniach nie zabrakło haseł z najważniejszych szczytów górskich, a także podobizn amatorów tychże szczytów, zdobywanych często w skarpetach i sandałkach.

Wszyscy, którym spodobała się ostatnia kolekcja marki Pan Tu Nie Stał muszą jednak pamiętać, że ta rozeszła się niemal natychmiast. W sklepie zostały ostatnie sztuki, które można kupić. Tak duże zainteresowanie nie dziwi, wszak kolekcję reklamują świetne zdjęcia.

Foto: Sonia Szóstak

Występują: Justyna, Weronika, Kacper, Wojtek

Make up: Gosia Waluś

Stylizacja: Paulina Połoz i Bartek Bojarczuk