Kasia Struss w kampanii Simple CP na jesień/zimę 2017

Simple CP w kampanii na jesień/zimę 2017 postawiło na wyraźne odniesienia do świata filmu i kina noir. Po raz kolejny w sesji Simple CP wystąpiła polska top modelka Kasia Struss, która jest związana z marką od kilku sezonów.

W najnowszej kampanii Simple CP na jesień/zimę 2017 marka zabiera nas na sesję od kulis. Plan zdjęciowy inspirowany został filmowymi kuluarami i uchwycony został w klimatycznych, reporterskich ujęciach.

W tle scenografii pojawiły się wielkoformatowe wydruki z Kasią Struss, dzięki czemu udało się uzyskać efekt wieloplanowości i multiplikacji.

Genialny efekt to też zasługa autorki zdjęć – Aldony Kaczmarczyk, która uchwyciła topmodelkę w wersji sauté w naturalnych, niewyreżyserowanych kadrach. Gra światłem, połączenie biało-czarnych i kolorowych fotografii opartych na wyrazistych kontrastach pozwoliło stworzyć kampanię, która w pełni odzwierciedla klimat kolekcji.

Najnowszą kampanię Simple CP śmiało można określić hasłami: melancholia, dramaturgia, refleksyjność i tajemniczość. Zdjęcia sesji przedstawiono tak, aby była ukłonem w stronę ikon klasyki światowego kina i fotografii Petera Lindbergha.

Oprócz sesji wizerunkowej marka przygotowała również krótki film modowy z udziałem Kasi Struss, który stanowi integralną część kampanii.

Kasia Struss to polska topmodelka, która ma na swoim koncie współpracę z takimi domami mody jak Miu Miu, Stella McCartney, Jil Sander czy Chloé. W kampanii marki Simple CP zachwyciła swoją dojrzałością i naturalnością, które udało jej się przedstawić w melancholijnej i nastrojowej odsłonie.

[foogallery id=”39519″]