Katalog IKEA 2020

Katalog IKEA 2020. Wiemy, jak można go dostać

Katalog IKEA 2020 tym razem nie trafi do skrzynek pocztowych Polaków. Podczas premiery szwedzka marka zapowiedziała, że trzeba będzie go zamówić i odebrać w wyznaczonych miejscach.

Ikea w nowym katalogu kładzie nacisk na wygodny sen. Marka wskazuje na to, jak ważny w życiu człowieka jest sen, od którego zależy zdrowie i pozytywne nastawienie każdego dnia. Pomóc w tym maja materace, pościele, poduszki i łóżka. Nowy sezon jest również pełen nasyconych barw i geometrycznych wzorów. W katalogu znalazły się propozycje wystroju wnętrz. Tym razem już nie tylko przez zwykłe zdjęcia, ale historie konkretnych bohaterów. Dzięki katalogowi zaglądamy do ich mieszkań i sprawdzamy, jak żyją.

Na początku nowego sezonu katalogowego IKEA skupia się wciąż na komfortowej sypialni. Stawiamy na dopasowanie naszej oferty do indywidualnych upodobań, stylu życia, sytuacji życiowej i budżetu. Po co mi ta poduszka? Bo może być lepiej dopasowana do ulubionej pozycji snu i odwdzięczy się piękniejszym porankiem, a grubsze zasłony wytłumią hałas i światło z ulicy. W ogóle, przez cały katalogowy rok 2020 chcemy podpowiadać Polakom, jak produkty IKEA mogą im się odwdzięczyć w codziennym życiu, by stale wpływać na poprawę jego jakości – mówi Katarzyna Piwowarczyk, Dyrektorka ds. Marketingu IKEA Retail w Polsce.

Tym razem zmienia się sposób dystrybucji katalogu IKEA 2020. Polacy katalog w wersji papierowej będą mogli dostać składając wcześniej zamówienie, w tym roku nie ma prowadzonej dystrybucji bezpośrednio do domów. Ci, którzy przyzwyczaili się, że katalog znajdą w skrzynce na listy mogą przestać wypatrywać listonosza. Katalog bezpłatnie będą mogli zamówić klubowicze IKEA Family. W tym celu należy wejść na stronę ikea.pl/nowyKatalog i odebrać go w wybranym salonie sieci Kolporter lub sklepie IKEA.

Czytaj więcej: IKEA | Skandynawski design | Wnętrza

Garść nowości z katalogu IKEA 2020:

źródło: materiały prasowe