Katalog IKEA 2020 tym razem nie trafi do skrzynek pocztowych Polaków. Podczas premiery szwedzka marka zapowiedziała, że trzeba będzie go zamówić i odebrać w wyznaczonych miejscach.

Ikea w nowym katalogu kładzie nacisk na wygodny sen. Marka wskazuje na to, jak ważny w życiu człowieka jest sen, od którego zależy zdrowie i pozytywne nastawienie każdego dnia. Pomóc w tym maja materace, pościele, poduszki i łóżka. Nowy sezon jest również pełen nasyconych barw i geometrycznych wzorów. W katalogu znalazły się propozycje wystroju wnętrz. Tym razem już nie tylko przez zwykłe zdjęcia, ale historie konkretnych bohaterów. Dzięki katalogowi zaglądamy do ich mieszkań i sprawdzamy, jak żyją.

Na początku nowego sezonu katalogowego IKEA skupia się wciąż na komfortowej sypialni. Stawiamy na dopasowanie naszej oferty do indywidualnych upodobań, stylu życia, sytuacji życiowej i budżetu. Po co mi ta poduszka? Bo może być lepiej dopasowana do ulubionej pozycji snu i odwdzięczy się piękniejszym porankiem, a grubsze zasłony wytłumią hałas i światło z ulicy. W ogóle, przez cały katalogowy rok 2020 chcemy podpowiadać Polakom, jak produkty IKEA mogą im się odwdzięczyć w codziennym życiu, by stale wpływać na poprawę jego jakości – mówi Katarzyna Piwowarczyk, Dyrektorka ds. Marketingu IKEA Retail w Polsce.

Tym razem zmienia się sposób dystrybucji katalogu IKEA 2020. Polacy katalog w wersji papierowej będą mogli dostać składając wcześniej zamówienie, w tym roku nie ma prowadzonej dystrybucji bezpośrednio do domów. Ci, którzy przyzwyczaili się, że katalog znajdą w skrzynce na listy mogą przestać wypatrywać listonosza. Katalog bezpłatnie będą mogli zamówić klubowicze IKEA Family. W tym celu należy wejść na stronę ikea.pl/nowyKatalog i odebrać go w wybranym salonie sieci Kolporter lub sklepie IKEA.

Czytaj więcej: IKEA | Skandynawski design | Wnętrza

Garść nowości z katalogu IKEA 2020:

źródło: materiały prasowe