Prezentacja nazwy, logotypu i przetarg na wykonawcę biurowców .KTW

.KTW to nazwa prestiżowego kompleksu biurowego, który powstanie obok legendarnego „Spodka” w centrum Katowic. Dwa wysokościowce wzbogacą ofertę powierzchni biurowych w stolicy regionu i mają szansę stać się najważniejszym punktem lokowania biznesu w południowej Polsce.

KTW to skrót od nazwy „Katowice” stosowany m.in. w komunikacji kolejowej i lotniczej. Biurowce .KTW powstaną w najbardziej prestiżowej lokalizacji w mieście – obok legendarnego „Spodka”,  w sąsiedztwie tworzących tzw. Strefę Kultury nowych siedzib Muzeum Śląskiego i Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz na zwieńczeniu najważniejszych osi widokowych Katowic.

Wybrana nazwa jest wyrazem szacunku dla Katowic, ale również filozofii, która przyświeca realizacji naszego projektu. W dłuższej perspektywie, dzięki architekturze, polityce najmu oraz sposobowi zarządzania obiektem chcemy stać się jednym z pozytywnych przykładów zmian w regionie, który, jak często się zapomina, należy do najsilniejszych ośrodków gospodarczych w kraju

 mówi Maciej Wójcik, Prezes Zarządu TDJ Estate. – Wierzymy, że dużym atutem naszej inwestycji będzie charakterystyczna, a równocześnie oszczędna w wyrazie bryła – dodaje.

Prezentacja szczegółów projektu architektonicznego oraz założeń funkcjonalnych i biznesowych biurowców .KTW odbędzie się 19 maja w trakcie VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Organizowana w stolicy Górnego Śląska impreza jest najważniejszym wydarzeniem kongresowym w Europie Centralnej.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły