Kawalerka na Jeżycach od Mili Młodzi Ludzie. Ma 27 metrów kwadratowych.

To już druga kawalerka na Jeżycach od architekci z pracowni Mili Młodzi Ludzie, którą mamy przyjemność opisywać w tym tygodniu. Architekci z pracowni Mili Młodzi Ludzie otrzymali zadanie zaprojektowania dwóch kawalerek z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy. O pierwszej z nich, mierzącej 23 metry kwadratowe przeczytacie TUTAJ.

W większym mieszkaniu, składającym się z dwóch pokoi postawiono na grę kolorów. Graficznie dzielący kuchnię granat, czy wyznaczający strefę spania kolor bordowy w sypialni, dopełniają metaliczne mosiężne akcenty w postaci lamp i uchwytów. W centralnej części stanęła łazienka doświetlona przeszkleniem w strefie prysznica.  Kawalerka na Jeżycach


O architektach: 
Mili Młodzi Ludzie  to grupa projektowa, którą założyliśmy w 2012 roku. „Od tego czasu w naszym portfolio pojawiło się wiele realizacji wnętrz prywatnych – domów, mieszkań, kawalerek, a także projekty wnętrz użyteczności publicznej: m.in. piekarni z kawiarnią w Katowicach – Lokal Bakery, rewitalizacja zabudowań ośrodka rekreacyjnego Rusałka w Poznaniu, czy apartamenty na wynajem – Galeria w Poznaniu. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jaki i instytucjonalnymi.

Na listę naszych najnowszych osiągnięć możemy dodać projekt wnętrza Wydziału Konsularnego Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Oslo oraz przestrzeni biurowej w Royal Wilanów w Warszawie. Aktualnie poszerzamy zakres naszej działalności o architekturę kubaturową. Jesteśmy w trakcie opracowywania projektów domów. Startujemy także w konkursach urbanistycznych.

Mamy na swoim koncie także projekty produktów, takich jak system oświetlenia biurowego, wiele rodzajów mebli oraz lamp. Powstawały one zwykle na potrzeby konkretnych realizacji, aby wpisywały się one w kontekst zastanej przez nas przestrzeni. Dobra znajomość materiałów pozwala nam na tworzenie autorskich rozwiązań, idealnie dopasowanych do wymagań inwestora. Staramy się zawsze wykorzystać wszystkie zastane atuty przestrzeni. Odkrywamy naturalne materiały i elementy budynku, adaptujemy stare meble właścicieli, wykorzystujemy walory krajobrazu.” – mówią architekci z Mili Młodzi Ludzie 

Czytaj też: Poznań | Wnętrza | Architektura | Polscy projektanci

źródło: materiał prasowy / Kawalerka na Jeżycach / Mili Młodzi Ludzie 
zdjęcia: Pion Studio