100-metrowe mieszkanie na Powiślu

Karolina Zakrzewska z pracowni Kint Studio oraz Magdalena Śliwka z Black Deer Workshop zaprojektowały 100-metrowe mieszkanie na Powiślu, które poza lokalizacją przykuwa uwagę świetnym doborem kolorów, faktur i mebli, które razem tworzą spójne wnętrze pełne dobrze dobranych detali. Zdjęcia: Aleksandra Dermont, Ayuko Studio. 

Ponad 100-metrowe mieszkanie na Powiślu powstało na zlecenie prywatnego inwestora, który jest miłośnikiem sztuki i dobrego dizajnu. Stąd we wnętrzu nie trudno dostrzec nawiązania do świata sztiki, takich jak reprodukcje znanych dzieł sztuki Mondriana, czy Rothko. Uwagę przykuwa również sporych rozmiarów regał pełen książek i drobnych bibelotów. Mieszkanie utrzymane w jasnej tonacji ociepla drewniana podłoga i rośliny.

Lokalizacja: Warszawa, Polska
Autor: Karolina Zakrzewska, Magdalena Śliwka
Foto: Aleksandra Dermont Ayuko Studio
Powierzchnia: 100m² / Rok: 2016

O pracowni:
Kint Studio to pracownia projektowa zlokalizowana w Warszawie, której misją jest tworzenie jakościowej architektury wnętrz przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. Nasze projekty są efektem poszukiwań równowagi pomiędzy funkcjonalnością, estetyką, współczesnością i tradycją. Skupiamy się na Ludziach i ich doświadczeniach płynących z przebywania w przestrzeni.

Black Deer Workshop – autorska pracownia projektowa prowadzona przez architekt Magdalenę Śliwkę. “Specjalizujemy się w projektach dla wymagających klientów, którzy poszukują we wnętrzach czy to prywatnych, czy publicznych bezkompromisowej jakości połączonej z pięknem i funkcjonalizmem.” – czytamy na stronie

Czytaj też: Wnętrza | Mieszkanie | Architektura w Polsce | whiteMAD na Instagramie

źródło: Kint Studio / Black Deer Workshop
zdjęcia: Aleksandra Dermont