Kolekcja jesień/zima 2017 w & Other Stories

Atelier w Paryżu i Sztokholmie na sezon jesień/zima 2017 zaprojektowały kolekcje, oddające estetykę każdego z miast. Powstała więc kolekcja łącząca w sobie elementy francuskiej elegancji ze skandynawską nowoczesnością.

Atelier w Paryżu skupia się na bogatym i ekspresyjnym stylu bohemy nawiązującym do lat 60. Atelier w Sztokholmie z kolei, prezentuje nowoczesne sylwetki zbudowane z kontrastujących ze sobą elementów. Razem, kolekcje przedstawiają niezwykle różnorodny sezon, dający wiele możliwości stylizacyjnych.

Atelier w Paryżu

Kolekcja przeznaczona jest dla kobiet, które kochają bawić się modą, łączyć kolory i wzory – mówi Georgine Le Toqueux, projektantka & Other Stories.

Sezon jesień/zima 2017 z Paryskiego Atelier to eklektyczna i kobieca kolekcja, przywołująca na myśl lata 60. Wyróżniające się kwiatowymi wzorami oraz paskami sylwetki, na nowo definiują łączenie i mieszanie z pozoru nie pasujących do siebie wzorów i kolorów.

Paryska kolekcja to swego rodzaju opowieść, romans ozdobnej mini z ponadczasową bluzką w paski i kurtki z kapturem. W całej kolekcji przewijają się nastrojowe kolory takie jak burgund, czerwień oraz granat ze złotymi elementami. Bogaty duch bohemy & Other Stories odnaleźć można również w akcesoriach takich jak opaski a la turban, biżuteria i obuwiu z perełkami.

Atelier w Sztokholmie

Ten sezon to dynamiczna gra kontrastów, ulotna równowaga pomiędzy niewymuszonym, a współczesnym stylem – tłumaczy Behnaz Aram, projektantka & Other Stories.

Kolekcja jesień/zima 2017 z Sztokholmskiego Atelier pełna jest kontrastujących ze sobą elementów inspirowanych rosyjską retro atletyką oraz gotyckim pięknem. Ogromne wrażenie robią kolory – nasycona czerwień, burgund, beż i fiolet. W kolekcji znajdziemy: wielofunkcyjną kurtkę z kapturem z kołnierzem, sukienkę na ramiączkach oraz świetnie skrojony płaszcz odważnie zestawiony z błyszczącą czapką, puchatym szalem, skórzanymi rękawiczkami oraz kozakami za kolano. Wszystko razem tworzy współczesną sylwetkę, odkrywając przy tym tajemniczą stronę & Other Stories.

źródło: materiały prasowe