W stronę minimalizmu: nowa kolekcja Kossmann „Chillout”

Kolekcja „Chillout” jesień – zima 2016/17 zaprezentowana została w Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie. Zobaczyliśmy biznesowe ubrania, które z powodzeniem można nosić na co dzień.

Na światowych wybiegach królują wprawdzie szerokie spodnie, ale ulica wciąż uwielbia nosić rurki. Najnowsza kolekcja Chillout pokazuje, że rozluźnienie w ubiorze oraz powszechne poszukiwanie wygody stanowią kluczowe czynniki wyznaczające trendy.

W najnowszej kolekcji marka Kossmann prezentuje naturalne tkaniny, wygodne dzianiny oraz tweed. Bluzki z tkanin z nadrukami przeplatają się z monochromatycznymi. Obok nowoczesnej klasyki, która nigdy nie wychodzi z mody, pojawiają się stylizacje nawiązujące do lat 70., dżinsy dzwony oraz spodnie z weluru. Kolekcję dopełniają popularne i wygodne w noszeniu sukienki. Dominującą kolorystyką jest ponadczasowa szarość, granat i czerń, wzbogacona magentą i różem. Chillout to zwolnienie tempa życia i cieszenie się każdą chwilą.

Kossmann to marka mody dla kobiet aktywnych zawodowo, istniejąca na rynku od 4 lat. Na pokazie obecni byli redaktorzy mody, styliści oraz gwiazdy. Markę Kossmann pokochały dziennikarki telewizyjne. Na malinowy garnitur postawiła tego wieczoru Marta Kuligowska, a czarny wybrała aktorka Marta Dąbrowska. Na pokazie obecne był Anna Dec (TVN), Paulina Drażba (TV Polsat), Marta Kielczyk (TVP), Monika Zamachowska (TVP ), Beata Chmielowska-Olech (TVP), Ewa Pacuła, oraz Beata Sadowska. Na pokazie pojawiły się między innymi Laura Lącz, Anna Jurksztowicz, Dorota Miśkiewicz, Małgorzata Pieczyńska, Ewelina Rydzyńska, Anna Męczyńska, Karina Kunkiewicz, Mikołaj Komar, Katarzyna Krupa, oraz Macademian Girl.

Adresy sklepów:
butik Kossmann w Modo, ul. Łopuszańska 22 (Warszawa)
butik Magia, Galeria Echo Kielce ul. Świętokrzyska 20 (Kielce)
butik Modo ul. Przeskok 2/4 ( Milanówek )
butiki zagranicą oraz w sklepie online na stronie www.kossmann.com.pl

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły