Nowa kolekcja płytek Fluorescent Flower

Nową kolekcję płytek ceramicznych wyróżniają oryginalne motywy kwiatowe, rysowane jaskrawą, wielobarwną kreską. W kolekcji znalazła się także unikalna listwa szklana z efektem fluo, emitująca w ciemności charakterystyczne mleczno-seledynowe światło.

Fluorescent Flower, jedna z tegorocznych nowości marki Opoczno, to kolekcja pełna inspirujących wzorniczych odniesień. Graficzne, nowoczesne kwiaty przypominają styl pop-artowych grafik, a ich powtórzenia przywołują z pamięci “warholowskie” sitodruki. To wszystko sprawia, że jest to wyjątkowa propozycja wśród tak modnych i chętnie obecnie stosowanych przez klientów dekoracji szklanych.
Kolekcja Fluorescent Flower dzięki bogactwu elementów i wersji kolorystycznych może być stosowana w łazienkach o różnej stylistyce, a cała kolekcja liczy sobie 16 różnych elementów.
Fluorescent Flower to kolekcja o zdecydowanie nowoczesnym charakterze, przeznaczona do minimalistycznych wnętrz łazienkowych i kuchennych. Ta propozycja marki Opoczno dedykowana jest osobom lubiącym nowości i śmiałe pomysły, chcącym wyróżniać się dzięki nieszablonowym rozwiązaniom. Każdy kto pragnie nadać swojemu wnętrzu indywidualny charakter, przy pomocy Fluorescent Flower może z pewnością osiągnąć taki efekt.

artykuł sponsorowany