Kolorowe koszulki – sposób na wyrażenie siebie

Słoneczne lato to okres, w którym zdecydowanie warto zaszaleć wybierając codzienny strój. Modne T-shirty stanowią wyraz unikalnego stylu, a nawet tożsamości. W jaki sposób przy ich pomocy można wyrażać siebie? Dziś odpowiadamy na to pytanie na przykładzie letniego asortymentu sklepu z modną damską odzieżą PLNY LALA!

Wyrażaj radość kolorami

W naszej szerokości geograficznej przez większość roku cierpimy na deficyt słońca. Krótkie dni, brak witaminy D i endorfin pogarszają nastrój. Wiosną wszystko się zmienia, przynajmniej do września. Gdy panuje słoneczna pogoda, stajesz się bardziej radosna. To czas, w którym warto wyrazić pogodny nastrój przy pomocy kolorów. Wyróżniaj się w tłumie przy pomocy intensywnego różu, wybierając koszulki takie jak TODAY BUTTERFLY VERY PINK TOP czy MIGA CLASSIC VERY PINK TEE – idealny wybór na plażę bądź piknik. Postaw na słoneczny pomarańcz zakładając T-shirt GREAT EXPECTATIONS CLASSIC HEAT TEE. Wybierz błękitny model FLOWER COUPLE CLASSIC STEAM BLUE TEE nawiązując do bezchmurnego nieba klub tafli jeziora bądź morza!

Podkreśl swój styl dzięki T-shirtom z napisami

Dlaczego tak wiele koszulek producenci wzbogacają o rzucające się w oczy napisy? Odpowiedź na to pytanie jest banalna. W końcu słowa wyrażają doskonale nasze emocje, a niekiedy również nastrój i poczucie humoru! Przy pomocy koszulki KOCHAJ CLASSIC BLACK TEE z PLNY LALA wyrazisz najpiękniejsze na świecie uczucie. Podaruj miłość swojemu partnerowi i bliskim! Jeśli uwielbiasz rude włosy, z pewnością zgodzisz się ze stwierdzeniem “Redheads have more glitter”, które ozdabia koszulkę REDHEADS V-NECK WHITE TEE. Szukasz ciekawego stroju na wyjście z przyjaciółmi? Podkreśl, jak bardzo są dla Ciebie ważni przy pomocy czarnej koszulki FRIENDS CLASSIC BLACK TEE. To idealna opcja na miły wieczór w doborowym towarzystwie! Z kolei koszulka CHANGE THE RULES WHITE TANK TOP idealnie podkreśli Twoją pewność siebie.

Wyjątkowe T-shirty dla wyjątkowych kobiet

Swój styl, temperament i poczucie estetyki możesz doskonale wyrażać także poprzez nieszablonowy strój. Czarna koszulka VIRTUAL REALITY BOYFRIEND BLACK TEE ma poniżej dekoltu pasek wykonany z cienkiej siateczki. Dzięki temu jest przewiewna, a więc doskonała na upalne bezwietrzne dni. Jednocześnie zakładając ją zyskujesz niemal stuprocentową pewność, że żadna dziewczyna w pobliżu nie będzie miała na sobie podobnego, równie designerskiego T-shirtu. A może pragniesz, aby nieformalny strój, dodawał Ci nieco powagi, ale jednocześnie charakteryzował się bardzo fajnym designem? W takiej sytuacji postaw na koszulkę polo. Bardzo interesującą propozycją jest model PETITE KISS POLO ROSE TEE.

Wszystkie wspomniane koszulki, a także znacznie więcej wspaniałych inspiracji znajdziesz w sklepie internetowym PLNY LALA: https://plnylala.pl/. Szukając modnego i niepowtarzalnego stroju, możesz również wybrać się do sklepu stacjonarnego marki w Warszawie bądź Wrocławiu.

Czytaj też: Moda | Projektant | Kolekcja | whiteMAD na Instagramie


źródło: Materiał Partnera

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły