Kolorowy organizer do biura. Idealny dla biurkowych bałaganiarzy!

Studio kreatywne yuue design stworzyło serię minimalistycznych organizerów na biurko. One piece są niewielkie, ładne a przede wszystkim niesamowicie praktyczne. Potrafią uporządkować nawet najbardziej chaotyczne stanowisko pracy.

Seria One Piece, bo o niej mowa, stworzona jest z pojedynczych kawałków drewna bukowego. Charakterystyczną cechą organizerów jest ich subtelna kolorystyka, która jest stonowana, nieco pudrowa. Zastosowany na nich gradient z pewnością dodaje im uroku.

Kolekcja składa się z trzech typów: Classic (różowy) zaprojektowany do codziennej pracy w biurze. Pozwala na przechowywanie długopisów, ołówków, linijek, karteczek, nożyczek, spinaczy czy gumek. Wersja Architect (szary/niebieski), zaprojektowano z myślą o potrzebach ludzi działających w branży kreatywnej. Stąd znaleźć tam można przegrody na grube markery, narzędzia do rysunku i malarstwa czy na kalkulator. Ostatni to Geek (żółty/zielony). Powstał z zamiarem uporządkowania biurek „geeków”, dlatego ten organizer oferuje miejsce pod kalkulator, baterie, telefon, tablet, ładowarkę i pamięć USB. Pomysł funkcjonalny i bardzo ładny. Nam się podoba! (az)