Najbliższa edycja Konferencji DESIGN odbędzie się 25 lutego we Wrocławiu. Stanowi ona doskonałą okazję do tego, aby poznać nowe trendy, produkty oraz technologie do aranżacji wnętrze mieszkalnych, biurowych, hotelowych, a także obiektów użyteczności publicznej.

Pierwsza w tym roku konferencja „DESIGN – nowe trendy w architekturze wnętrz” skierowana jest nie tylko do architektów i projektantów wnętrz. Każdej edycji Konferencji DESIGN towarzyszy strefa polski dizajn, gdzie można zapoznać się z twórczością młodych polskich designerów.

Virtus Studio – organizator wydarzeń związanych z designem i architekturą, kontynuuje również cyk spotkań ARCHITEKTURA Obiekty Użyteczności Publicznej. Konferencje te już w ubiegłym roku okazały się idealnym miejscem spotkań architektów, projektantów, deweloperów, oraz kierowników działów inwestycji obiektów użyteczności publicznej z producentami.

Spotkania te mają również na celu promocję najciekawszych projektów polskiej architektury w ostatnich latach, dlatego Virtus organizuje je w najciekawszych obiektach użyteczności publicznej, które są wizytówkami Polski. W tym roku będą to między innymi Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Afrykarium we Wrocławiu, Muzeum Śląskie w Katowicach czy Lubelskie Centrum Konferencyjne.

DATA: 25 lutego 2016 r.
MIEJSCE: Silver Tower Center, Wrocław
ul. Plac Konstytucji 3 Maja 3

Zapisać na konferencję można się TUTAJ. Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym wydarzenia.

reklama-Elle-DESIGN