Wkrótce start pierwszej Konferencji DESIGN. Zapraszamy!

Najbliższa edycja Konferencji DESIGN odbędzie się 25 lutego we Wrocławiu. Stanowi ona doskonałą okazję do tego, aby poznać nowe trendy, produkty oraz technologie do aranżacji wnętrze mieszkalnych, biurowych, hotelowych, a także obiektów użyteczności publicznej.

Pierwsza w tym roku konferencja “DESIGN – nowe trendy w architekturze wnętrz” skierowana jest nie tylko do architektów i projektantów wnętrz. Każdej edycji Konferencji DESIGN towarzyszy strefa polski dizajn, gdzie można zapoznać się z twórczością młodych polskich designerów.

Virtus Studio – organizator wydarzeń związanych z designem i architekturą, kontynuuje również cyk spotkań ARCHITEKTURA Obiekty Użyteczności Publicznej. Konferencje te już w ubiegłym roku okazały się idealnym miejscem spotkań architektów, projektantów, deweloperów, oraz kierowników działów inwestycji obiektów użyteczności publicznej z producentami.

Spotkania te mają również na celu promocję najciekawszych projektów polskiej architektury w ostatnich latach, dlatego Virtus organizuje je w najciekawszych obiektach użyteczności publicznej, które są wizytówkami Polski. W tym roku będą to między innymi Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Afrykarium we Wrocławiu, Muzeum Śląskie w Katowicach czy Lubelskie Centrum Konferencyjne.

DATA: 25 lutego 2016 r.
MIEJSCE: Silver Tower Center, Wrocław
ul. Plac Konstytucji 3 Maja 3

Zapisać na konferencję można się TUTAJ. Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym wydarzenia.

reklama-Elle-DESIGN