ANREALAGE to marka stworzona przez urodzonego w Tokyo projektanta Kunihiko Morigane. Jej nazwa wzięła się z połączenia słów: ”A REAL, UNREAL oraz  AGE” (realny, nierealny, wiek).

Pierwsze projekty pod marka ANREALAGE ukazaly sie w 2003 r. Dwa lata później jej twórca wygrał prestiżowy konkurs Avan-Gard Grand Prix  organizowany w Nowym Jorku przez Gen Art. Od tego czasu marka nabierała coraz większego rozgłosu, po to by w 2011 r. po raz pierwszy zagościć na wybiegu Tokyo Fashion Week. Również od tamtego roku można podziwiać przepiękny flagowy sklep marki w jednej z dzielnic Tokyo – Harajuku.

Jesli chodzi o inspiracje w projektach sporo w nich odwołań do minionej dekady (zwłaszcza ery Nitendo i Atari). Inaczej jest w przypadku znajdującego się w Harajuku sklepu marki – to nowoczesne miejsce, którego wnętrze wypełnione jest bielą i wspaniale kontrastuje z soczystą kolorystyką i wzorami kolekcji. Kolejnymi rzucajacymi sie w oczy elementami jest sam wystrój. Ultradesignerskie meble tworzą swego rodzaju wystawę godną galerii sztuki, jednocześnie nie przytłaczając całości i nie odbierając pierwszeństwa najważniejszej tu przecież, kolekcji.

Wszystko to sprawia, że sklep marki Anrealage w Tokyo to jedna z najpiękniejszych przestrzeni sklepowych jakie zdarzyło nam się widzieć.

(justDżejn)