La donna è mobile – NOWA KOLEKCJA TOREBEK SABRINY PILEWICZ

Sabrina Pilewicz kolejny raz zabiera nas w podróż do Włoch, tym razem do Sardynii. Zatrzymujemy się w malutkim, uroczym miasteczku Ossi, po którym nazwę dumnie przyjmuje pierwszy model w tej kolekcji. Zarówno miasteczko jak i torebka to potwierdzenie hasła, że to co małe może być bardzo piękne.

Inspiracją do stworzenia kolekcji „La donna è mobile” była kobieta i jej kluczowa cecha, którą jest zmienność. Taka też jest torebka OSSI. To pierwsza torebka, którą można w wyjątkowy sposób spersonalizować, tłocząc na niej… tatuaże!

OSSI symbolizuje ducha “fashionistek” na całym świecie, kochających małe modowe gadżety, którym mogą nadawać osobisty charakter. #tattoobag, tak jak kobieta, otwarta jest na zmiany. Dzięki opcji personalizacji poprzez znaki, stemple i napisy, może stać się unikatowym i bardzo osobistym gadżetem.
To torebka, która potrafi dostosować się do potrzeb kobiety, która ją nosi.

Ambasadorką nowego i niezwykłego modelu spod znaku S.P. została Maffashion. Ona ozdobiła OSSI tatuażami i sprawiła sprawiła, że ta ma wyjątkowy charakter.

Nowa kolekcja jest kontynuacją współpracy projektantki z marką HTC. Tej kolekcji, tak jak poprzedniej, przewodzi hasło – “Accessorize your life!”. HTC stawia na innowacyjne wzornictwo, aby zapewnić możliwość personalizacji. Jest pierwszą marką, która oferuje taki poziom indywidualności w swoich telefonach.

Idąc w tym kierunku, HTC wprowadziło możliwość personalizacji tatuażem telefonu HTC One M9, którego Ambasadorką jest Sabrina Pilewicz. Możliwość nadawania osobistego charakteru przedmiotom, takim jak telefon czy torebka ma nam stworzyć poczucie wyjątkowości, bo wszyscy chcemy wyróżniać się z tłumu, cenimy indywidualizm i własny styl.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły