Lampy i meble Umage na Warsaw Home. To pierwsza kolekcja mebli w historii duńskiej marki

W tym roku na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home zobaczymy duńską markę Umage, znaną z projektów oświetlenia, a od niedawna także mebli. 

W tegorocznej edycji Warsaw Home po raz pierwszy weźmie udział duńska marka Umage. Do niedawna funkcjonująca pod nazwą Vita Copenhagen, jest dobrze znana wielbicielom skandynawskiego designu, pięknych i praktycznych lamp do samodzielnego montażu. Tym razem nowością będzie autorska kolekcja mebli. Umage i jej polski dystrybutor Pufa Design pokażą w Warszawie propozycje z obu grup produktów. Projekty oświetleniowe reprezentować będą takie wzory jak: Clava, Conia, Silvia, Alva, Acorn, Carmina, Ribbon, Aluvia, Asteria, Chimes i flagowy model –  Eos (lampy z piór). Do tego akcesoria do lamp: podstawy Tripod i Champagne, ramiona do kinkietów Willow. To najlepsze przykłady ponad dziesięcioletniego dorobku marki.


Kolekcja mebli zostanie zaprezentowana w całości w dwóch wersjach kolorystycznych (naturalny i ciemny dąb). Będą to fotele o zachęcających nazwach (The Reader, The Conversation Piece), małe zgrabne stoliki (My Spot, Hang Out), komoda Audacious, sofa Lean on Me, którą wzbogacono o akcesoria. Dodatkowo zobaczyć będzie można ławkę Convenience oraz  półki Teaser. Uzupełnią je inne elementy wyposażenia wnętrza: lustro One More Look, wieszaki ścienne (Lean on Me, Butterflies), świeczniki Compose. Za intrygującymi nazwami kryją się klasyczne projekty uzupełnione o zaskakujący element albo wykorzystujące nieoczywiste rozwiązanie, zrealizowane starannie i z dobrych gatunków materiałów.

Warsaw Home, organizowane po raz trzeci, zyskały już rangę największych targów wnętrzarskich w Polsce i jednych z największych w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2017 roku zaprezentowało się na nich ponad 400 firm polskich i zagranicznych, a teraz liczba ta ma zostać podwojona.

Formuła targów Warsaw Home zakłada, że dobrze poczują się na nich zarówno projektanci i producenci, jak też dystrybutorzy, handlowcy oraz klienci indywidualni. Tegoroczna edycja została pomyślana w taki sposób, aby każda z tych grup znalazła na Targach najciekawsze dla siebie wydarzenia i przedmioty. Pierwszy i drugi dzień imprezy będą miały charakter zamknięty dla osób z branży. W trzecim i czwartym dniu przypadający w weekend odwiedzić Targi będzie mógł każdy.

Więcej mebli Umage na stronie www.PufaDesign.pl.