The Bathelier CLAUDIA ANANDA Cosentino

Łazienka zaprojektowana od a do zet dzięki Cosentino C·Bath

Najnowsza koncepcja Cosentino C·Bath to kuszące rozmachem projekty i kompletne aranżacje pokoi kąpielowych z wykorzystaniem doskonale znanych powierzchni Dekton, Silestone i Sensa. Z ich pomocą powstały genialne pomysły na okładziny, podłogi, blaty, brodziki, umywalki i meble łazienkowe. Koncept C·Bath rozszerzono także o serię The Bathelier, gamę ekskluzywnych realizacji łazienek w wersji premium, stworzonych przez wybitnych projektantów i architektów z całego świata.

Podczas gdy kuchnia w ostatnich latach stała się miejscem spotkań towarzyskich, przestrzeń łazienkową w coraz większym stopniu zaczęliśmy traktować jako równie ważny element naszego codziennego życia. Coraz częściej myślimy o niej w kategoriach dbania o własny dobrostan, „kąpielowego sanktuarium”, które przechodzi teraz proces funkcjonalnych i aranżacyjnych zmian. Ten nowy trend podkreśla także znaczenie dobrego wzornictwa, zarówno pod względem materiałów, wydajności, estetyki oraz integracji w łazience najnowszych technologii.

Po dziesięcioleciach bycia punktem odniesienia w sektorze kuchennym, Cosentino rozpoczęło właśnie swoje ambitne przedsięwzięcie kompleksowego podejścia do ponownego wyobrażenia sobie tej przestrzeni zarówno w projektach prywatnych, jak i publicznych, przy pełnym wykorzystaniu wszechstronności zastosowań powierzchni Cosentino. Tak jak robi to od samego początku, hiszpańska firma wykracza znów poza zwykłą koncepcję i wraz z C·Bath oferuje kompletną i wszechstronną wizję łazienki, opartą na innowacyjnych materiałach, produkowanych w poszanowaniu zrównoważonego rozwoju. Sztuka i design łączą się tu w dialogu między przykuwającymi wzrok teksturami oraz powierzchniami Cosentino, takimi jak okładziny, podłogi, blaty, brodziki, umywalki i meble.

Ekskluzywna koncepcja Bathelier

Łazienka na miarę, w której sztuka, funkcjonalność i design idą w parze odzwierciedla filozofię The Bathelier, która obejmuje ekskluzywne elementy stworzone przez prestiżowych projektantów z całego świata. Znane nazwiska, takie jak Remy Meijers, Claudia Afshar, Daniel Germani, Colin Seah i MUT Design, pozostawili tu swój osobisty ślad i wizję łazienki idealnej. Portfolio rozwiązań o unikalnych kształtach i sugestywnych teksturach, które łączą się płynnie, jednolicie i rzeźbiarsko, nawiązują do wszechstronności powierzchni Silestone, Dekton i Sensa by Cosentino.

Cosentino Dekton Pietra Kode

C·Bath Studio – nowa wizja Cosentino

Pod nową marką C·Bath Cosentino będzie oferować teraz własne kompleksowe rozwiązania do przestrzeni łazienkowych. W ofercie C·Bath Studio znajdzie się wszystko; od okładzin ściennych i podłogowych w uniwersalnych formatach, kolorach i fakturach, po starannie zaprojektowane umywalki i brodziki. Wszechstronny koncept łazienkowy, o wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych, zapewni oszczędność czasu przy poszukiwaniu materiałów wykończeniowych do łazienki. Wraz z pięknem i unikalnymi właściwościami Silestone, wysoką wydajnością i wszechstronnością Dektonu, mniejszymi rozmiarami płyt Optimma, innowacyjnym Dektonem Slim o grubości 4 mm oraz antypoślizgową wersją Grip+, C·Bath Studio to szereg gotowych do wykorzystania elementów, takich jak modele umywalek Evita, Marie czy Elegance oraz brodzików Wakka firmy Silestone czy Gocce marki Dekton.

źródło: Cosentino (www.cosentino.com/pl-pl/)

Czytaj też: Wydarzenia |  Kamień | Wnętrza | Kuchnia | Ciekawostki | whiteMAD na Instagramie

Artykuł sponsorowany.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły