fot. JUCO

Lena Dunham w pięknej i kolorowej sesji studia JUCO

Lena Dunham to amerykańska reżyserka, scenarzystka i aktorka. W Polsce jest znana głównie ze swojej roli w serialu HBO Dziewczyny. Lena jest twórczynią serialu i gra tam postać Hannah Horvath, która jest główną bohaterką produkcji. W tym roku Lena obchodziła 30 urodziny i z tej okazji postanowiła zrobić coś wyjątkowego.

Sesja, w której wzięła udział Lena wykonana została przez duet zdolnych fotografów ze studia JUCO (Julia Galdo oraz Cody Cloud). Całość utrzymana jest w kolorowej i zabawnej formie. W projekcie chodziło o to, aby symbolicznie pokazać, jak bohaterka wkracza w dorosłość. Stąd elgeanckie garsonki i spódnice. Zdjęcia początkowo opublikowane zostały w portalu Refinery29, dopiero teraz autorzy zdjęć zgodzili się pokazać je czytelnikom magazynu WhiteMAD.

Za stylizacje odpowiada Shirley Kurata, z kolei makijaż wykonał Stephen Silotto, a fryzurę John Ruggerio. Więcej zdjęć zobaczyć można na oficjalnej stronie fotografów jucophoto.com oraz na ich profilu w serwisie Instagram tutaj.