LEVI’S WRAZ Z UNIVERSAL MONSTERS STRASZĄ JESIENIĄ 2022

Czym byłoby Halloween bez gęsiej skórki na ciele? Potwory, które przyprawiają o dreszcze to dokładnie to, czego potrzebujemy w tym strasznym jesiennym okresie. We współpracy z Universal Monsters marka Levi’s® przygotowała kolekcję w oparciu o oryginalne horrory od Universal Pictures czyli „Frankenstein” (1931), „Narzeczona Frankensteina” (1935) i „Mumia” (1932). Te trzy filmy zainspirowały powstanie całego gatunku filmowego.

Jesienią 2022 roku ikony horroru spotykają się z ikonami stylu w zupełnie nowej kolekcji, która celebruje jedne z największych potworów, jakie kiedykolwiek pojawiły się na wielkim ekranie. Kolekcja Universal Monsters x Levi’s® obejmuje linię jeansów, t-shirtów, bluz, topów i akcesoriów, które łączą klasyczne sylwetki Levi’s® z archiwalnymi grafikami i tekstami z oryginalnych plakatów kultowych filmów Universal Pictures. Ta współpraca zapadnie w pamięć zupełnie jak filmy, które ją zainspirowały.

Podstawowe elementy kolekcji to czarna kurtka Levi’s® Trucker z grafiką Frankensteina na plecach, biały płaszcz Chore Coat pokryty obrazami z wszystkich trzech filmów, czarna bluza Crew Sweatshirt z grafiką z oryginalnego plakatu „Narzeczonej Frankensteina” oraz bluza z kapturem z nadrukiem przedstawiającym wszystkie potwory wytwórni Universal. Dostępne są również białe spodnie Stay Loose Carpenter z grafiką potworów, bluza Jogger z nadrukiem na całej powierzchni oraz czarne jeansy 501® z olbrzymią grafiką Narzeczonej Frankensteina. Kolekcję zamyka szereg koszulek i akcesoriów z grafikami z filmów, w tym czapka, czapka z daszkiem, torebka i torba Levi’® Sling.


 

Każdy element kolekcji łączy w sobie kolorystykę czerni i bieli oraz neonowej żółci i zieleni. Najważniejsze cechy to czyste linie, ostre grafiki oraz zaskakujące detale, takie jak świecące w ciemności nadruki i akcesoria, które ożywają w nocy! Elementy co-brandingu obejmują czarno-białą naszywkę z tyłu, czarno-białą metkę Levi’s® oraz czarno-białą tkaną metkę na karku. Wszystkie świecą w ciemności!

Prawie sto lat po swojej premierze, te trzy filmowe arcydzieła są nadal idealnym pomysłem na mrożącą krew w żyłach przygodę na wieczór filmowy w Halloween. Jak się okazuje, jest to doskonały sposób, aby graficzne oddać hołd złotej erze horroru w Hollywood w nowoczesnym wydaniu.

Kolekcja Universal Monsters x Levi’s® będzie dostępna na www.levi.com. Asortyment obejmuje męskie, damskie i neutralne płciowo fasony i jest oferowany w szerokim zakresie rozmiarów.

Materiał partnera

Zobacz również: Moda | Edytorial | Kolekcja

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły