Levi’s x GANNI przedstawiają wspólną kolekcję “Grow Up”

Marka Levi’s po raz trzeci łączy siły z GANNI i przedstawia kolekcję inspirowaną Matką Naturą. Wykonana w co najmniej w 55% z certyfikowanej bawełny organicznej oraz naturalnych barwników z roślin i minerałów, przy użyciu technik oszczędzania wody, kolekcja składa się z ośmiu elementów. Zawiera stonowane kolory i proste kroje, które będą idealnym lookiem do ogrodu i do miasta – od Kopenhagi po San Francisco i nie tylko. Oferowana w szerokiej gamie rozmiarów, kolekcja celebruje inkluzywność i bardziej odpowiedzialne praktyki w zakresie produkcji, poprzez wspólną wizję Levi’s x GANNI.

W kampanii “Grow Up” Levi’s x GANNI, Emma Chamberlain i jej przyjaciele odkrywają pełen niespodzianek bujny ogród warzywny, celebrując swoja miłość do natury.

“Marki GANNI i Levi’s® to idealne połączenie. Uwielbiamy optymizm, niepokorność i przystępność, jakie marka wnosi do swoich projektów, a także nasze wspólne zaangażowanie w zrównoważony rozwój, który jest ważnym elementem naszej współpracy. Kolekcja jest pełna klasyków, które są tak samo cool, jak i wygodne.” mówi Karyn Hillman, Chief Product Officer, Levi’s.

“Nie mogę uwierzyć, że to już nasza trzecia współpraca z Levi’s. To niesamowite świadectwo siły wynikającej z naszej wspólnej pracy! Jesteśmy zgodni co do naszych wizji od samego początku. Wciąż się rozwijamy i uczymy od siebie nawzajem. Kolekcja jest idealnym połączeniem charakterystycznych elementów Levi’s i GANNI, a ja uwielbiam kampanie z humorem,” mówi Ditte Reffstrup, Creative Directo.

Kolekcja Levi’s x GANNI była częścią pokazu na wybiegu GANNI SS23 podczas Copenhagen Fashion Week 11 sierpnia 2022 roku w trybie “see now, buy now”. Po pokazie kolekcja będzie dostępna do kupienia przed globalną premierą w pop-upie GANNI.

O marce:

GANNI to duńska marka odzieżowa z siedzibą mieszczącą się w sercu Kopenhagi. Sekretem jej sukcesu jest idealne połączenie ponadczasowej elegancji oraz miejskiej nonszalancji. Marka stawia na proste klasyczne kroje. Skandynawskiego stylu nie ogranicza jednak tradycyjny minimalizm. Ubrania wyróżnia prostota kroju i wysoka jakość użytych tkanin. Zastosowanie modnych deseni sprawia natomiast, że ubrania zyskują animuszu, dzięki czemu doskonale odnajdują się w miejskich, odważnych, kobiecych trendach.

Zobacz również: Moda | Kolekcja | Edytorial