Linea Dynamic Project: wspieramy architektów w tworzeniu wyjątkowych iluminacji

Trudno zaprzeczyć, że dzisiejszy architekt wnętrz, to poniekąd architekt przyjemności życia. Aby być świetnym, nie wystarczy trzymać się szablonu i utartych schematów, a sięganie po nietuzinkowe rozwiązania mogą się okazać gwarancją wielkiego sukcesu i zadowolenia klientów. Pośród tak wielu dostępnych na rynku rozwiązań, wybranie tej jednej jedynej lampy może wpłynąć na to, jak bardzo ktoś kocha przebywać w domowym zaciszu, jak rozpoczyna dzień w biurze, a nawet, w jaki sposób kojarzy się swoim kontrahentom. Właśnie dlatego Linea Dynamic Project tak bardzo dba o każdy detal, dzięki czemu oświetlenie wnętrz wspięło się na wyżyny swoich możliwości.

Architekcie, pozwól się uwieść Linea

Linea Light Polska zrobiła wielki krok w przyszłość i ewoluowała w Linea Dynamic Project. Za tą zmianą kryje się jednak o wiele więcej niż nowa, chwytliwa nazwa. To zmiana kierunku i postrzegania systemów oświetleniowych. Oferując najwyższą możliwą jakość i nowoczesne rozwiązania najlepszych włoskich projektantów, firma wie doskonale, jak podkreślić warte uwagi atuty danego wnętrza, w jaki sposób rozproszyć mrok nudnych kątów i co zakryć tajemniczą grą cieni.

Kunszt wirtuozów gry światłem pozwala na zaoferowanie idealnych warunków współpracy każdemu architektowi, który nie boi się wyzwań. Jeśli więc jesteś architektem nowoczesnego świata, Linea zaprasza do wspólnej podróży, pełnej fascynujących i designerskich rozwiązań opartych na technologii LED.

Sprawdź proponowane przez nas rozwiązania oświetleniowe

Zapraszamy na konsultacje z naszymi doradcami!

 

Linea Dynamic Project – wejdź na wyższy level projektowania

Dzięki współpracy z Linea otwierasz sobie drogę do nieskończonych możliwości. Na naszej stronie znajdziesz katalogi naszych partnerów, czyli czołowych włoskich projektantów branży oświetleniowej. Podczas konsultacji z naszymi doradcami zdobędziesz bezcenną wiedzę o tym, jak podkręcić wnętrze, całkowicie zmienić design pomieszczenia lub podkreślić zewnętrzne walory budynku, a to wszystko wyłącznie grą światła.

Dostarczane przez naszych partnerów modele 3D pomogą Ci stworzyć wizualizację poszczególnych projektów tak, by jak najlepiej odzwierciedlały realny produkt. Możliwości jest nieskończenie wiele! Wśród dostępnych produktów znajdziesz lampy LED, które dodadzą elegancji zarówno w prywatnym mieszkaniu, jak i w wielkim biurowcu, ale nie obędzie się bez przygotowania odpowiedniego projektu oraz architektury oświetlenia. Właśnie na tym etapie Linea Dynamic Project oferuje architektom kompleksowe wsparcie.

Efektowne iluminacje świetlne ze wsparciem naszych ekspertów

Doskonale przygotowany architekt, to kompleksowy, precyzyjnie przygotowany projekt. Aby uniknąć niepowodzeń, warto sięgać po pomoc najlepszych doradców z wieloletnim doświadczeniem. W Linea Dynamic Project specjalizujemy się w projektowaniu oświetlenia. Przejmiemy od Ciebie obowiązki związane z zrządzaniem projektem na każdym jego etapie – od analizy wstępnej koncepcji do wymagań funkcjonalnych.

Co ważne, każdy projekt realizujemy z myślą o zrównoważonym rozwoju ekologicznym. Ponadto otrzymasz wsparcie wyspecjalizowanych techników, którzy stworzą dla Ciebie instrukcje, w jaki sposób powinna zostać przygotowana instalacja. Wspieramy pracę Architektów, Planistów oraz Projektantów.

Nasze 10-letnie doświadczenie, wysokiej klasy rozwiązania oraz wiedza ekspercka pozwalają na satysfakcjonujące połączenie wyliczeń z wymaganiami klienta końcowego lub architekta. Jeżeli projektujesz oświetlenie do miejsc publicznego użytku, pomożemy Ci dobrać oświetlenie spełniające wszelkie normy prawne i rozporządzenia. Z kolei dla klientów indywidualnych dopasujemy natężenie światła do wielkości oraz charakteru pomieszczenia, a przede wszystkim preferencji klienta końcowego.

Każdy z nas ma własne preferencje, dzięki którym czuje się w danym wnętrzu komfortowo. Dla jednych będzie to delikatna lampka nocna, subtelnie oświetlająca kąt, w którym czytamy książkę. Inni czują się jak ryba w wodzie przy intensywnym, jasnym oświetleniu. Rolą architekta jest wyprzedzić pragnienia klienta, zaś rolą Linea – wyprzedzać wszystko inne.

Jeżeli chcesz stworzyć wyjątkowy projekt dla swojego klienta, w którym światło odgrywa znaczącą rolę, sprawdź Linea Dynamic Project

Artykuł sponsorowany


Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły