LISTONOSZ NA PEWNO SIĘ W NICH ZAKOCHA. OTO KOLOROWE SKRZYNKI MODBOX

ModBox to skrzynki pocztowe inspirowane latami 50. i 60. ubiegłego wieku. Projektant Greg Kelly przyznaje, że na pomysł stworzenia ich w takiej formie wpadł kiedy remontował własny dom.

Kelly poszukiwał dla siebie skrzynki na listy, która swym wyglądem będzie na tyle uniwersalna, że doskonale odnajdzie się w ogrodzie starego lub nowoczesnego, amerykańskiego domu. Poszukiwania nie przyniosły rezultatu więc projektant postanowił sam stworzyć idealną skrzynkę.

Projektant nie poprzestał na jednym modelu. Skoro dostępne na rynku skrzynki nie wyróżniają się niczym szczególnym postanowił zaprojektować całą linię pudełek. Skrzynki wykonane są z walcowanej na zimno stali, tak samo jak były wykonywane kilkadziesiąt lat temu. Dzięki tej metodzie produkcji skrzynki są grubsze od innych współczesnych pojemników na listy.

Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych malowanych proszkowo wewnątrz i na zewnątrz. To doskonała alternatywa dla ludzi dbających o każdy detal oraz lubiących wyróżniać się wśród sąsiadów. Skrzynki nie należą do najtańszych. Ich ceny rozpoczynają się od 199 dolarów. (ms)

Dostępne są w sklepie internetowym na stronie: modboxusa.com

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły