Ben&Jerry’s to marka, która uwielbia zaskakiwać. Nic więc dziwnego, że producent lodów postanowił nawiązać współpracę z największą platformą streamingową, którą jest Netflix. W ramach tej kooperacji powstał całkowicie nowe lody „o smaku Netflixa”.Według autorów smak inspirowany był najpopularniejszymi serialami i programami Netflixa. 

Najnowszy lody o smaku Netflixa od Ben&Jerry’s powstały z myślą o wszystkich miłośnikach oglądania filmów przy jednoczesnym jedzeniu lodów. Lody będą miały smak masła orzechowego ze słonymi preclami oraz kawałkami puszystego ciastka brownie. Lody powstaną w dwóch wersjach – tradycyjnej oraz takiej, która nie zawiera mleka krowiego.

 

Warto również dodać, że sama nazwa Netflix & Chilll’d jest humorystyczną, nieco dwuznaczną grą słowną, którą zrozumieją wyłącznie fani popularnej platformy. Lody zostaną wprowadzone do 20 krajów na całym świecie, w tym również do Polski. Nie wiemy jednak kiedy dokładnie pojawią się na półkach sklepowych, ale już teraz możecie je zamówić przez stronę internetową producenta. 

To nie pierwszy raz, gdy producenci tworzą specjalne edycje produktów dedykowanych Netflixowi. W Stanach Zjednoczonych zaczęto sprzedawać marihuanę dopasowaną do tematyki filmów z Netflixa, o czym przeczytacie TUTAJ, powstały także klocki LEGO inspirowane jednym z programów dostępnych na platformie (tutaj).