Ben&Jerry’s stworzyło lody o smaku Netflixa. Już niedługo wejdą do Polski.

Ben&Jerry’s to marka, która uwielbia zaskakiwać. Nic więc dziwnego, że producent lodów postanowił nawiązać współpracę z największą platformą streamingową, którą jest Netflix. W ramach tej kooperacji powstał całkowicie nowe lody “o smaku Netflixa”.Według autorów smak inspirowany był najpopularniejszymi serialami i programami Netflixa. 

Najnowszy lody o smaku Netflixa od Ben&Jerry’s powstały z myślą o wszystkich miłośnikach oglądania filmów przy jednoczesnym jedzeniu lodów. Lody będą miały smak masła orzechowego ze słonymi preclami oraz kawałkami puszystego ciastka brownie. Lody powstaną w dwóch wersjach – tradycyjnej oraz takiej, która nie zawiera mleka krowiego.

 

Warto również dodać, że sama nazwa Netflix & Chilll’d jest humorystyczną, nieco dwuznaczną grą słowną, którą zrozumieją wyłącznie fani popularnej platformy. Lody zostaną wprowadzone do 20 krajów na całym świecie, w tym również do Polski. Nie wiemy jednak kiedy dokładnie pojawią się na półkach sklepowych, ale już teraz możecie je zamówić przez stronę internetową producenta. 

https://www.instagram.com/p/B7cBTDFAM7T/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

To nie pierwszy raz, gdy producenci tworzą specjalne edycje produktów dedykowanych Netflixowi. W Stanach Zjednoczonych zaczęto sprzedawać marihuanę dopasowaną do tematyki filmów z Netflixa, o czym przeczytacie TUTAJ, powstały także klocki LEGO inspirowane jednym z programów dostępnych na platformie (tutaj). 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły