Louis Vuitton wypuści torebki z wyświetlaczem OLED. 

To nie żart. Kultowa marka luksusowa Louis Vuitton zaprezentowała dwa modele torebek, które wejdą już niedługo do sprzedaży. To, co je wyróżnia to interaktywny ekran, który został w nie wbudowany. 

The Canvas of the Future, czyli limitowana kolekcja torebek ze słynnym monogramem LV została zaprezentowana podczas Cruise 2020 Show na lotnisku JFK w Nowym Jorku. Według zapowiedzi do sprzedaży mają trafić dwa modele, z których jedna będzie wyposażona w dwa ekrany OLED, znane z nowoczesnych telewizorów, czy smartfonów. Druga posiadać będzie jeden wyświetlacz.

Dzięki temu zabiegowi, właściciel będzie mógł dopasować kolorystykę i motywy na torebce do bieżących potrzeb. Torby mają wyjść w klasycznych ciemnobrązowych barwach, zostaną wykonane ze skóry, na której wytłoczony zostanie kultowy monogram. Ekrany będą miały rozdzielczość 1920×1440 pikseli które podczas swojej premiery wyświetlały instagramowe posty marki Louis Vuitton oraz filmiki z największych miast świata. Co Wy byście na niej wyświetlili?