Łóżko z telewizorem. Jest połączone z Netflixem i YouTub’em.

W świecie, w którym wszystko musi być „smart”, nie trzeba było długo czekać, żeby powstało „inteligentne łóżko”. Prezentujemy Wam HiBed, czyli mebel dla miłośników oglądania filmów w łóżku.

HiBed to propozycja innowacyjnego mebla od marki Hi-interiors. Projektanci z amerykańskiej firmy przeprowadzili badania na użytkownikach platform takich jak Netflix, czy HBO w celu sprawdzenia codziennych nawyków dotyczących oglądania filmów. Jak się okazało, znaczna część ankietowanych wskazała, że ich ulubionym miejscem do oglądania filmów jest sypialnia i właśnie łóżko. Twórcy z Hi-interior nie pozostawili wniosków bez odpowiedzi. Postanowili zaprojektować HiBed, czyli łóżko dla fanów wygodnego oglądania filmów i seriali.


HiBed ma być nie tylko komfortowym meblem, które pozwoli nam zająć wygodną pozycję. Ma być również rozwiązaniem niełatwego problemu, który stoi przed każdym miłośnikiem oglądania filmów w sypialni. Jak zamontować telewizor, by był widoczny, a oglądanie filmów, czy seriali sprawiało nam przyjemność. Dodatkowo mebel został wyposażony w dziesiątki innych funkcji, takich jak wysuwany stolik, oświetlenie sterowane pilotem, budzik, czy synchronizacja z aplikacjami takimi jak YouTube, Netflix, czy HBO GO. Dodatkowo na telewizorze będziemy mogli sprawdzić bieżącą pogodę, przeczytać codzienne informacje ze świata, a po wszystkim schować ekran wewnątrz ramy łóżka. Co więcej, łóżko będzie zbierać informacje na temat naszego snu, jakości powietrza, a także masy ciała i naszych ruchów. Dzięki temu możemy lepiej kontrolować nasz sen, a co za tym idzie – lepiej się wysypiać.

Ile kosztuje HiBed? Podstawowy model kosztuje od 40.000 dolarów w górę. To nie mało. Ale czego nie robi się dla komfortowego oglądania Netflix’a?

źródło: https://www.instagram.com/hi_interiors