Luksusowy hotel w centrum Zieleńca. Zaprojektowało go polskie biuro Q2 Studio!

Zieleniec to obecnie część Dusznik-Zdroju położona na wschodnim zboczu Gór Orlickich, pomiędzy Šerlichem na południu a Orlicą na północy, na wysokości około 800–960 m n.p.m. Jest to obecnie jedno z najpopularniejszych miejsc dla fanów zimowych sportów w Polsce. Już niedługo, wzbogaci się o kolejny luksusowy hotel – Infinity Zieleniec Ski&Spa! Autorem projektu jest polskie biuro Q2 Studio! 

Zieleniec to obecnie część Dusznik-Zdroju położona na wschodnim zboczu Gór Orlickich, pomiędzy Šerlichem na południu a Orlicą na północy, na wysokości około 800–960 m n.p.m. Jest to obecnie jedno z najpopularniejszych miejsc dla fanów zimowych sportów w Polsce. Już niedługo, wzbogaci się o kolejny luksusowy hotel – INFINITY Zieleniec Ski&Spa!INFINITY Zieleniec Ski&Spa powstanie w samym centrum Zieleńca, jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Jednym z największych atutów okolicy oraz samego kompleksu hotelowego jest niewątpliwie jego lokalizacja i niesamowity krajobraz. Hotel powstanie bezpośrednio przy stoku narciarskim co z pewnością przypadnie do gustu najbardziej zagorzałym fanom zimowego szaleństwa.

Jako pierwszy tak ekskluzywny obiekt w regionie INFINITY Zieleniec ski & spa wypełni niszę w ofercie obiektów noclegowych, oferując 328 komfortowych apartamentów z nowoczesnym centrum konferencyjnym, basenem ze strefą spa & wellness, narciarnią, restauracją, strefa Après Ski oraz parkingami podziemnymi INFINITY Zieleniec ski & spa da gościom nieskończone możliwości ciekawego spędzania czasu, niezależnie od pory roku.

Projekt hotelu INFINITY Zieleniec Ski&Spa powstał w polskiej pracowni Q2 Studio. Jest to autorska pracownia projektowa, zrzeszająca w swych szeregach architektów, dla których praca jest pasją i sztuką tworzenia.

materiały: https://infinity.czarnagora.pl
materiały: http://q2studio.pl

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły