Luksusowy loft w Toruniu. Ma trzy piętra i prywatny ogródek! 

Ponad 200 metrów kwadratowych, trzy poziomy, antresola, prywatny ogródek oraz okna sięgające trzech metrów. Do tego świetna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez biuro Grupa52 / Architekci Bydgoszcz. Poznajcie 3-piętrowy loft z oferty Grand Bulvar w Toruniu! 

Apartamentowiec Grand Bulvar to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Toruniu. Projektanci  z biura Grupa 52 Architekci zaproponowali liczące trzy metry wysokości okna, do ich dyspozycji oddano bowiem wnętrze z sufitami powyżej 550 cm. W ten sposób udało się wykorzystać potencjał miejsca. 

Nasza reakcja na efekt prac Grupy 52 nieomal przyprawiła nas o kontuzje przy upadku z krzesła. Nie znamy z naszego otoczenia osoby, która nie marzyłaby o życiu w tak zaaranżowanej przestrzeni – czytamy w opisie inwestora.

Powstała przestrzeń o niestandardowym i niepowtarzalnym układzie w centrum Torunia, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko bliskość wszystkich toruńskich atrakcji, ale także dostarcza mnóstwo przestrzeni do życia i rozwijania swoich pasji. Z loftu można bowiem bezpośrednio dostać się do własnego ogródka, w którym można uprawiać wszystko, czego dusza zapragnie. Przyszłych mieszkańców ogranicza tylko wyobraźnia.

źródło: https://rockfield.pl/