Luna. To chyba najmilsza lampa na świecie

Luna to lampa, która pozwala choć na chwilę przenieść się w przestrzeń kosmiczną. Jest okrągła i przypomina Księżyc. 

Na pomysł stworzenia lampy właśnie tak wyglądającej wpadli projektanci ze studia Acorn. Jej twórcy chcieli stworzyć nie tylko lampę, która daje światło, ale także towarzysza, z którym miło będzie przebywać w pokoju. Pomysł udało im się zrealizować. Luna zamiast być zwykłym urządzeniem, pozwala nam się do siebie przywiązać – otacza czułością, rozgrzewa w chłodne noce.

Lampa dostępna jest aż w 7. rozmiarach i wykonana została z włókna szklanego, a także nietoksycznego lateksu. Projektanci z Acorn zadbali również o to, aby urządzenie było wodoodporne oraz wytrzymałe na wysokie temperatury i mocne uderzenia, dzięki czemu bez problemu używać jej można również w ogrodzie i otwartych przestrzeniach. Do zestawu dołączony jest hak oraz podstawka, tak więc możliwości jej instalacji jest naprawdę wiele.

Projekt lampy zostanie zrealizowany jeśli zespół Acorn znajdzie dla siebie inwestorów. Tych szuka przez platformę Indiegogo (kliknij tutaj), na której może wesprzeć ją każdy. Cieszymy się, że środki na ten cel zostały już zebrane i to z nadwyżką!