MAKO-nowe miejsce na modowej mapie Warszawy, które warto odwiedzić!

Na ostatnim piętrze kamienicy przy ulicy Mokotowskiej 51/53 powstało pierwsze atelier MAKO – polskiej marki, znanej z minimalistycznych projektów skórzanych toreb i butów.

Wizyta w pracowni to prawdziwa przyjemność. Już sam dziedziniec kamienicy i jej zabytkowa winda wprowadzają niepowtarzalny, paryski klimat. A wnętrze butiku i atmosfera, która w nim panuje – inspirują! Urządzona ze smakiem przestrzeń warszawskiego apartamentu to klasyczny minimalizm, spójny z charakterem projektów MAKO. Jest to jednocześnie miejsce niezwykle ciepłe i przytulne, w którym można rozgościć się na wygodnej kanapie, napić dobrej kawy i poznać projektantki marki. Warszawskie atelier MAKO to dopełnienie butiku on-line, który zgromadził już rzeszę wiernych Klientek. Wszystko w duchu “slow shopping” – czyli przyjemnych zakupów bez pośpiechu.

Przyjaźnimy się od lat. Nasze projekty realizujemy z najlepszymi w swoim fachu

– mówią autorki projektu.

A źródeł inspiracji nigdy dość. Dlatego w dzień oficjalnego otwarcia w atelier zgromadziło się wielu przedstawicieli świata mody: redaktorów, blogerów, stylistów, aktorów czy architektów. Ludzi ceniących indywidualizm, ciekawych i z wyczuciem estetyki. Wszyscy trafili w jedno miejsce, aby wspólnie wznieść toast za sukces polskiej marki, podziwiając przy tym projekty z najnowszej, jesiennej kolekcji. Hasło „Made with pride in Poland” nie jest tu przypadkowe, wręcz przeciwnie – budujące. Można śmiało powiedzieć, że wszystko jest na miejscu. Bo w MAKO nie brakuje niczego – ani uśmiechu, ani dobrej kawy ani przede wszystkim dobrego stylu!