Małe miejsce ze smakiem. Restauracja ChiChi 4U w Poznaniu

Lokal zaprojektowali architekci z pracowni mode:lina. Mimo niewielkiej powierzchni udało im się intuicyjnie podzielić wnętrze na kilka stref i zadbać o oryginalny wygląd.

ChiChi 4U to restauracja z burgerami, która działa w północnej części Poznania. Wnętrze nowej lokalizacji wypełniły zaskakujące materiały, które przyjechały prosto ze składu budowlanego. Niemal 300 pomarańczowych rur PCV pokryło ściany i sufty, tworząc dynamiczną trójwymiarową kompozycję. Połączenie wszystkich materiałów materiałów stworzyło współczesną i nieco przemysłową estetykę, jednocześnie utrzymując spójność z pozostałymi punktami ChiChi 4U.

Projektanci z mode:lina czuwali nad spójnością aranżacji wnętrza z dotychczasową rozpoznawalną stylistyką pozostałych punktów sieci uzupełniając wnętrze ciemną ryfowaną blachą, drewnianymi dodatkami oraz czarnymi płytkami za barem. Wszystko udało się zmieścić we wnętrzu, którego powierzchnia wynosi 40 m kw.

W menu lokalu dominują dania z mięsem, jednak wegetarianie też znajdą tu coś dla siebie. Wpadajcie i dajcie znać, jak podoba się wam lokal na żywo?

lokalizacja: Osiedle Stefana Batorego 79, 60-101 Poznań

projekt: mode:lina (Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Anna Kazecka)

zdjęcia: Patryk Lewiński (facebook.com/lewinskifoto)