Jacqueline Mapei Cummings, znana lepiej jako Mapei, nagrał  nowy film promocyjny wraz z marką Volvo Trucks. Efektem jest filmowe dzieło, które łączy świat motoryzacji, technologii, designu oraz muzyki.

W serii filmów „Reality Road” szwedzko-amerykańska artystka podróżuje po Europie w celu nagrania teledysku do jej najnowszego singla „Million Ways to Live”.

Podczas zdjęć Mapei poznaje świat kierowcy ciężarówki. Dzięki temu ma możliwość poznania wielu ludzi między innymi w czasie przejazdu promem ze Szwecji do Polski. „Uwielbiam podróżować i mieć okazję do poznania nowych ludzi i kultur. O tym śpiewam właśnie w utworze „Million Ways to Live”, aby mieć możliwość swobodnego podróżowania opowiada artystka.

Mapei konfrontuje się z jednym ze swoich największych lęków, po tym jak Liza namawia ją na wykonanie akrobacji na grzbiecie konia, która ma stanowić ważną sceną w wideoklipie – tymczasem Jens opowiada o swoich głębokich bliznach, pamiątce po spotkaniu z tym zwierzęciem.

W ostatnim odcinku serialu trójka bohaterów przybywa do Werony. Podczas gdy Liza i Mapei przygotowują się na wieczorną zabawę, Jens przeistacza się w czystej krwi Włocha. Po dziewięciu intensywnych dniach spędzonych w podróży po Europie czas się pożegnać i zmontować wszystkie te wspaniałe ujęcia, tworząc z nich prawdziwy teledysk do nowego utworu Mapei „Million ways to live”.

W okresie dziewięciu dni, Mapei, dyrektor Liza Minou Morberg i kierowca ciężarówki Jens Karlsson odwiedzili sześć europejskich krajów – Szwecję, Polskę, Niemcy, Francję, Szwajcarię i Włochy. Pokonali ponad 4000 km.

odcinek 7 i 8 Reality Road 

więcej filmów, w tym z Warszawą znajdziesz TUTAJ

wszystkie odcinki znajdziesz tutaj