Marka COS prezentuje najnowszą kolekcje Wiosna-Lato 2020

Marka COS ma przyjemność zaprezentować kampanię na sezon Wiosna-Lato 2020: sesję autorstwa cenionej fotografki Zoë Ghertner. Zdjęcia nowej kolekcji przedstawiają projekty marki przez pryzmat eleganckiej klasyki i dekonstrukcji odzieży roboczej. W stylizacjach Hannes’a Hetty pozowali Freja Beha Erichsen oraz modele George Okeny i Yang Hao.

Kampanię utrzymano w naturalistycznym stylu, typowym dla fotografii Ghertner. Wyraziste portrety wykonano w ciepłym blasku naturalnego światła, a rzemieślniczy charakter projektów podkreślono przez konceptualne zbliżenia i subtelne, rzeźbiarskie pozy. Dzięki dyskretnej stylizacji i naturalnej dyrekcji artystycznej, na zdjęciach udało się uchwycić intymny związek pomiędzy modą, a noszącymi ją ludźmi.Minimalistyczne tło pozwala wybrzmiewać palecie sezonowych barw. Surowy fundament kolekcji, utrzymany w miękkich beżach, neutralnych odcieniach i surowych szarościach, raz po raz przełamują akcenty elektrycznego błękitu, szminkowej czerwieni i głębokiego indygo.

Ponadczasowy styl COS wyróżniają modernistyczne nawiązania do technologii i nowoczesności, wyrażone zwłaszcza przez lśniącą tkaninę o ciasnym splocie i woskowany dżins. Swobodny ruch podkreślają delikatne, lejące draperie i warstwowe zestawy.

O marce COS:

Marka COS jest wierna swojej filozofii od 2007 roku: tworzy wysokiej jakości kolekcje mody, która łączy podstawowe elementy garderoby z nowoczesnymi wersjami klasyków. Charakterystyczny styl marki ukształtowało nowoczesne, funkcjonalne i ponadczasowe wzornictwo. Pod wpływem inspiracji światem sztuki, COS stosuje w swoich projektach zarówno tradycyjne techniki, jak i nowe technologie – tak powstają ubrania i dodatki, które zachowują świeżość przez wiele sezonów. COS nieustannie angażuje się w świat designu i innowacji: od swoich początków wspiera świat sztuki i współpracuje z uznanymi i rozwijającymi się artystami, galeriami i atelier projektowymi na całym świecie. Dotychczas marka zrealizowała projekty z takimi instytucjami, jak Serpentine Galleries, Salone del Mobile, The Guggenheim New York, The Donald Judd Foundation, Frieze London, The Dia Art Foundation, Design Miami i wiele innych.

Chcesz zapoznać się z innymi kolekcjami marki COS? Kliknij tutaj