Masquespacio po raz kolejny pokazuje klasę. Kochamy ich niebanalny styl!

Doctor Manzana – to prawdopodobnie najlepiej zaprojektowany salon napraw telefonów. Jest pełen kolorów, życia i zabawy, czyli dokładnie taki, jak cała Hiszpania.

Doctor Manzana, co dosłownie przetłumaczyć możemy jako Doktor Jabłko, to istniejący od 2013 roku komis smartfonów. Można tam zakupić zarówno nowe modele, jak i te używane, a także naprawić swój „schorowany” telefon. Kiedy biznes okazał się sukcesem właściciele postanowili odświeżyć wizerunek firmy, a także otworzyć nowy sklep. Do współpracy zaproszono jedno z najbardziej popularnych hiszpańskich biur architektonicznych – Masquespacio. Nie będziemy ukrywać, że jesteśmy wielkimi fanami ich twórczości, a ich niesamowity, niepowtarzalny styl prezentowaliśmy już niejednokrotnie, przy okazji chociażby otwarcia „Hotelu w Walencji”, a także „Supermarketu ze snów”.

Nowy sklep od Masquespacio inspirowany jest połączeniem industrializmu z wyobrażeniem laboratorium szalonego naukowca, które ma nam się kojarzyć z kolorowymi, bulgoczącymi fiolkami i kolbami, Ma to sprawić, że wnętrze będzie proste, można by powiedzieć wręcz, że sterylnie minimalistyczne, jednak wykorzystanie żywych barw, czy nietuzinkowych kształtów zmienia je w miejsce, które zapada w pamięć.

[foogallery id=”39901″]