Materace SleepGenesis

Materace R. Couch – sposób na sprytny sen

Masz niespodziewaną wizytę gości? Znajomi pytają, czy mogą zostać na noc? Takie sytuacje spotykają chyba każdego. Co zrobić, kiedy metraż mieszkania nie pozwala na wydzielenie osobnej sypialni lub umieszczenie dodatkowego łóżka? Z pomocą przychodzi gdyńska marka SleepGenesis, która zaprojektowała sprytne materace R. Couch ukryte w funkcyjnym meblu.

Marka SleepGenesis działa w Gdyni. To właśnie tam powstają materace R. Couch o kompaktowych rozmiarach. Producent chce w ten sposób rozwiązać problem braku dodatkowego miejsca do spania, jednocześnie pamiętając o niewielkiej powierzchni sprzedawanych obecnie mieszkań.

Skupiliśmy się na tym, aby stworzyć mebel, nie narzucając jego przeznaczenia w dzień i rozwiązując problem z przenocowaniem naszych gości. Tak powstał produkt o nazwie Revolucion Couch (“revolucion” – z języka hiszpańskiego, aby zmiękczyć twarde “revolution!”). Kupując R.C kupujesz kilka mebli i łóżko w jednym – to ekonomiczna innowacja” – tłumaczą twórcy SleepGenesis.

Revolucion Couch na co dzień będzie wygodnym podnóżkiem, pufą, otomaną, jego prosta powierzchnia pozwala trzymać na nim kieliszek wina, magazyny, poduszki, i inne elementy dekoracyjne. Jest lekki i łatwy w przenoszeniu dzięki wszytemu uchwytowi dlatego możesz postawić go tam, gdzie aktualnie potrzebujesz. Jednak najważniejsza jest możliwość błyskawicznego rozłożenia mebla, wystarczy rozpiąć zamek błyskawiczny i zdjąć pokrowiec, a w zaledwie kilkadziesiąt sekund „pufę” zmienisz w materac do spania.

Z zakupem w stacjonarnym sklepie będziemy musieli jeszcze poczekać. Oficjalna sprzedaż w showroomach ruszy w tym roku. Jednak zamówienia na materace R. Couch można już składać klikając tutaj.

Materace R. Couch
Materace R. Couch

Producent póki co udostępnił model Basic w czterech wersjach kolorystycznych. Warto dodać, że potrzeby rodziców oraz posiadaczy pupili też zostały uwzględnione. Wszelkie zabrudzenia można zmyć ciepłą wodą, a biała wersja materaca posiada również funkcję “pet friendly”, czyli jest odporna na wbijanie się sierści i zadrapania.

Czytaj też: Sypialnia | Dom jednorodzinny | Dom Letniskowy| Meble

źródło: materiały prasowe